منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۳۲
شناسه خبر: 339646
گروه :خبر
IMG_0898

یک هنرمند هرمزگانی با خلق چهره مشاهیر ادبیات استان و ملی بر سنگ های بی جان پیاده رو های پارک کاکتوس بندرعباس زیبایی خاصی را به این پارک بخشیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ یک هنرمند هرمزگانی با خلق چهره مشاهیر ادبیات استان و ملی بر سنگ های بی جان پیاده رو های پارک کاکتوس بندرعباس زیبایی خاصی را به این پارک بخشیده است.این مکان در بندرعباس معروف شده است به چهارشنبه های هنر در پیاده رو که هر چهارشنبه عده ای از هنرمندان هرمزگانی در این مکان به ارائه کارهای هنری برای مخاطبان عام و رهگذران می پردازند. لازم به ذکر است هدف این گروه هنری علاوه بر اعتراض به بحث عدم حمایت از کارهای فرهنگی و هنری، شریک کردن عامه مردم در دیدن رویداد های هنری می باشد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند