منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴ - ۸:۳۱
شناسه خبر: 248086
گروه :خبر
smpl

نماینده نهاد رهبری در دانشگاه هرمزگان عنوان کرد: موج اسلام هراسی که به واسطه تروریست و ترورهای کور راه افتاده است پیام رهبری نشان داد که خط مشی تروریسم از مسلمانان جهان جدا است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ حجت الاسلام و المسلمین محمدعبادی زاد، نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه هرمزگان گفت: علت همه مشکلات در جوامع دولتها هستند بنابراین  مقام معظم رهبری باب جدیدی از گفتگو را با مردم و به ویژه جوانان اروپا بازکردند زیرا جوانان آینده ساز و تاثیر گذار خواهند بود.

نماینده نهاد رهبری در دانشگاه هرمزگان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری(مدظله التعالی) اظهار کرد:  موج اسلام هراسی که به واسطه تروریست و ترورهای کور راه افتاده است با این پیام رهبری خط مشی تروریسم از مسلمانان جهان جدا شد و فضای مودت، محبت  و همدلی در بین جوامع مختلف برقرار است  تصور اینکه اسلام دین خشونت می باشد را از بین بردند.

عبادی زاده تصریح کرد: این پیام ازجانب بزرگترین رهبر مذهبی – سیاسی و پیام بسیار خوبی برای مردم جهان بویژه کشورهای غربی است، این پیامها ادامه دار خواهد بود و ایشان پیامهای خود را به مناسبتهای مختلف به گوش جوانان خواهند رساند.

وی افزود: این عمل مقام معظم رهبری(مدظله التعالی) به تاسی از رهبران دینی است همان طور که امام صادق(ع) و پیامبر اکرم(ص) پیک خود را برای بیعت سوی جوانان می فرستادند لذا رهبر انقلاب خط مشی رهبران دینی را دنبال و مخاطبان خود را قشر جوان انتخاب می کنند.

نماینده نهاد رهبری در دانشگاه هرمزگان با بیان اینکه تروریسم را غربی ها به وجود آوردند، بیان کرد: با ایجاد گروههای تروریستی سعی در ایجاد اختلاف بین مسلمانان جهان را دارند که مسلمانان تمام ظرفیتهای خود صرف درگیری با یکدیگر کنند و رژیم صهیونیستی از این فرصت برای افکارو اندیشه های خود را بین مردم رواج دهد.

عبادی زاده گفت: در سالهای اخیر موج بیانات رهبری به گونه ای تاثیرگذار بود که بیشتر جوانان و به ویژه بانوان به سمت اسلام گرایش پیدا کردند و غربیها برای مخدوش کردن چهره اسلام گروه داعش را یعنوان گروه افراطی اسلامی ایجاد کردند که فضای تخریبی را در اسلام به وجود بیاورند.

نماینده نهاد رهبری در دانشگاه هرمزگان خاطرنشان کرد: نامه اول رهبر انقلاب با توجه به سانسورهایی که دولتهای غربی انجام دادند که پیام ایشان به مردم نرسد اما موفق نشدند و طبق آمارهایی که در  رد و بدل شدن پیام رهبر انقلاب در بین مردم انجام شده بود، حاکی از آن بود که بشترین فضای رسانه ای را به خود اختصاص داده بود در حال حاضر که مردم و جوانان اروپا تشنه حق هستند این پیام هم تاثیر خود را خواهد گذاشت.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است