منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۹
شناسه خبر: 309009
گروه :خبر
139410041416491696783614

خطیب اهل سنت بندرعباس با اشاره به رفتار عده‌ای در آلوده‌کردن محیط زیست و آسیب‌رساندن به جنگل‌ها و حیوانات گفت: رفتار این دسته از افراد، محکوم بوده و شرعا و قانونا مورد تایید نیست زیرا آسیب زدن به محیط زیست آیندگان را از این منابع بی‌بهره می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ شیخ یوسف جمالی ظهر امروز در خطبه های این هفته شهرستان، با اشاره به اهمیت محیط زیست اظهارداشت: حقوق محیط زیست امری اجتناب ناپذیر است.

 

 

وی بیان‌داشت: محیط زیست نه تنها متعلق به همه ما بلکه به نسل های اینده نیز تلق دارد و به عنوان امانت در دستان ماست که باید این امانت را به خوبی و درستی به نسل بعدی هدیه کنیم.

 

 

خطیب این هفته اهل سنت بندرعباس در ادامه، حفظ محیط زیست اعم از جنگلها و حیوانات را امری ضروری خواند و گفت: محیط زیست نیز حقوقی بر گردن ما انسان‌ها دارند که باید ادا کنیم.

 

 

شیخ یوسف جمالی ادامه داد: تلاش در جهت حفظ و نگهداری محیط زیست بهترین روش ادای حقوق آن است.

 

 

مدرس مدرسه علوم دینی اهل سنت بندرعباس با اشاره به رفتار عده ای در آلوده کردن محیط زیست و آسیب رساندن به جنگل‌ها و حیوانات تصریح‌کرد: رفتار این دسته از افراد، محکوم بوده و شرعا و قانونا مورد تایید نیست.

 

 

وی اذعان‌داشت: برخی برای سودجویی، با بی رحمی درختان را قطع، حیوانات را شکار و محیط زیست را آلوده می‌کنند که با این حرکت ناپسند خود به منابع طبیعی و منافع نسل های آینده ضربه وارد می کنند.

 

 

شیخ یوسف جمالی در بخش پایانی سخنان خود ابرازداشت: بی رحمی در حق محیط زیست سبب بی بهره شدن از این منابع در آینده می‌شود.

 

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است