منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۰
شناسه خبر: 219451
گروه :خبر
45888253522

دبیر کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه تک تک بند های برجام مورد بررسی قرار گرفته دهیم، افزود:بررسی محتویات برجام نشان دهنده آن است که بخشی از نکات و خطوط قرمزی که رهبر انقلاب (مدظله العالی) بر آن تاکید داشتند، رعایت نشده است.

موسی احمدی ، دبیر دوم کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به اجرای برجام گفت : با توجه این اینکه برجام کمیسیون تخصصی دارد و مسئولین مختلف کشور و آنچه در شورای امنیت ملی و اظهاراتشان را در مجلس مطرح کنند.

 
احمدی با توجه به بیانات رهبر انقلاب افزود:بررسی محتویات برجام نشان دهنده آن است که بخش از نکات و خطوط  قرمزی که رهبر انقلاب (مدظله العالی) بر آن تاکید داشتند، رعایت نشده است.

 

 

 
دبیر دوم کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : اواخر مهر ماه این سند به رای گذاشته می شود و با توجه به زمانی که ما در اختیار داریم به این سند رسیدگی کنیم و تک تک بند های آن را مورد بررسی قرار دهیم تا بتوانیم به نحو مطلوب به سرآنجام برسانیم.

 
نماینده مجلس با اشاره به لغو تحریم ها اظهار کرد: متاسفانه طبق قاعده ای که باید باشد نیست بر این اساس است که کشورها در 90 روز کشورها مانند آمریکا و انگلیس و غیره به مسائل رسیدگی می کنند و بعد از 90 کشور نوبت به کشور ایران می رسد و ایران در این چند روز مشخص شده با توجه به تعهدات عمل کند و و آنچه را که باید عمل کند باید به آرژانس اعمال کنند و آنها بتوانند به آن بررسی کنند.

 
وی افزود: برای برداشت تحریم ها به سه صورت ( لغو تحریم ، لغو تعلیق ، لغو توقف ) انجام می پذیرد.

 
احمدی تاکید داشت :امروزه با توجه به رفتار آمریکایی ها از جمله در سخنگو و سناتورهای آمریکا مشاهده می شود از بی اعتمادی بیشتر به آمریکا به جاست و در صورتی که پایبند به اخلاق نیستند و سیاسی می بینند تا بتوانند به مقصدشان برسند و ایران با یک دقت بیشتر آمریکا را ارزیابی و راستی آزمایی کنند.

 
وی بیان داشت: با توجه که ما با بعضی از کشورها به خوبی هستند و اما انگلستان و آمریکا که خط قرمز ما هستند و قبل از انقلاب یک کشوری است اعتمادی نداشته و نداریم .

 
نماینده مجلس افزود : ما باید مراقب ارتباطمان با انگلیس باشیم و نباید بگذاریم که سفارت یک لانه جاسوسی دیگری شود و آنها اهدافی دارند مانند فتنه سال 88 به وجود آمد که بین دولت و مردم و احزاب رصد شد و باید دقیق بود.

 
احمد خاطر نشان کرد: در انتخابات آینده برنامه های زیادی وجود دارد برای اختلاف ایجاد کنند و کشور ما با توجه به ولایت محوری مردم که دارند و رهبرمان که به صورت تیزبینانه آنها را می نگرد و آرزوی آنها را گور می رساند.

 

 

 

انتهای پیام /م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان