منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۰
شناسه خبر: 209054
گروه :خبر
13940516000117_PhotoA

انتقال رهبر معارضان کویتی به بیمارستان با نقاب و دست‌های بسته و تحت تدابیر بسیار شدید امنیتی خشم حامیان او را برانگیخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، تدابیر امنیتی شدید و نحوه پوشش «مسلم البراک» رهبر معارضان کویت و نماینده سابق پارلمان این کشور هنگام انتقالش به بیمارستان خشم حامیان او را برانگیخت.

بر اساس گزارش وبگاه خبری «الخلیج الجدید»، البراک در حالی که به صورتش نقاب زده بودند و دست‌هایش بسته بود با خودروی و نیروهای ویژه به بیمارستانی در کویت منتقل شد.

البراک که دبیرکل جنبش معارض کار ملی کویت موسوم به «حشد» است در اعتراض به این موضوع اعلام کرد هیچ دارویی را قبول نخواهد کرد.

در همین راستا «بدر الصلال» رئیس دفتر قانونی جنبش حشد نحوه رفتار وزارت کشور کویت با البراک را اوباش‌گری خواند و وزیر کشور را مسئول آن اعلام کرد.

معارضان کویتی اعلام کردند که باید با البراک مانند یک زندانی اندیشه برخوردار شود نه مانند یک جنایتکار.

دادگاه تجدیدنظر کویت حکم نهائی مسلم البراک را اردیبهشت ماه امسال (1394) صادر و وی را به 2 سال حبس با اعمال شاقه محکوم کرد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها