منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۵
شناسه خبر: 342185
گروه :خبر
اسکله شهید حقانی_013

برای سومین روز متوالی خلیج فارس با موج های سهمگین و شرایط جوی نامساعد موجب بسته شدن درهای اسکله مسافربری شهید حقانی شهر بندرعباس شد و مسافران پشت درب های بسته به انتظار مساعد شدن آب و هوا، سرگردان مانده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ برای سومین روز متوالی خلیج فارس با موج های سهمگین و شرایط جوی نامساعد موجب بسته شدن درب اسکله مسافربری شهید حقانی شهر بندرعباس شد و مسافران پشت درب های بسته به انتظار مساعد شدن آب و هوا، سرگردان مانده اند.

 

عماد احمدی نژاد یکی از ملوانان حاضر در اسکله اظهار کرد: بسته شدن اسکله و حرکت نکردن کشتی های مسافربری صرفا به علت تامین جان خود مسافران است و لازم است تا مسافرین با صعه صدر تا مساعد شدن شرایط جوی منتظر بمانند تا خدایی ناکرده اتفاقی برای سلامتیشان نیفتد.

 

در شرایط جوی عزیمت با قایق های کوچک که خارج از سیکل رسمی اسکله حقانی و به صورت غیر رسمی اقدام به جابجایی مسافر می نمایند بسیار خطر ناک بوده و بازی با جان خودشان است و در صورت بروز حادثه ی ناگوار، به علت عدم تجهیز این شناورها به جی پی اس و بی سیم، هرگونه اقدامی برای نجات و کمک دهی به آنها غیر ممکن خواهد بود.

گفتنی است طی روز های گذشته در برخی از ساعات ارتفاع موج به 1/5 متر هم رسیده و آب دریا به خیابان های اطراف اسکله سرازیر شده است.

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است