منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۷
شناسه خبر: 265000
گروه :خبر
IMG_1410

بارندگی اخیر در شهرستان رودان، ۳ میلیارد تومان به بخش جاده ها و پل های ارتباطی این شهرستان خسارت وارد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،  امیرزاده رئیس اداره راه و شهرسازی رودان در مصاحبه با رودان نیوز با اشاره به اینکه بارندگی اخیر در شهرستان رودان ۳ میلیارد تومان به بخش جاده ها و پل های ارتباطی شهرستان رودان خسارت وارد کرد، گفت: بخش وسیعی از راههای ارتباطی شهرستان در پی بارندگی اخیر و طغیان رودخانه، دچار آسیب جدی شد و بیشترین خسارت در تخریب شانه های جاده ها صورت گرفته است.

 

وی اظهار کرد: اغلب پل های کوچک بدلیل حجم بالا و عبور آب، دچار رسوب گرفتگی شدند، و تعداد زیادی از راههای روستایی در شهرستان بدلیل تخریب همچنان مسدود است که با تلاش همکاران در حال بازگشایی است.

 

امیرزاده افزود: حد فاصل کیلومتر ۳ محور رودان- کهنوج که در شرف تخریب بود، با تلاش همکاران توانستیم تحت کنترل بگیریم ودر اولین اقدام شانه های راه را بازسازی کردیم و مسیر در حال تردد وسایل نقلیه است.

 

وی با اشاره به اینکه مسیر ارتباطی ۷۵ روستای بخش روخانه بدلیل بسته شدن مسیر با مرکز بخش قطع شده بود با تلاش همکاران بازگشایی شد، افزود: مسیر ارتباطی روستای بیدان، ماشنگی و ۱۸ روستای بادافشان با مرکز بخش رودخانه بازگشایی شد و امیدواریم تا دوشنبه هفته آینده، کلیه مسیرهای مسدود شده، بازگشایی شود.

 

امیرزاده همچنین در خصوص اینکه پل زیارتعلی بخش رودخانه بدلیل تامین نشدن اعتبار کافی و ۶ میلیاردی که قرار بود به این پل اختصاص داده شود هنوز محقق نشده است و با این کندی کار، بعید است در دهه فجر امسال که مسئولین قول داده بودند افتتاح شود.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: تعمیر و بازسازی زیرساخت های آسیب دیده، نیازمند تامین اعتبار کافی از سوی مسئولین می باشد و اگر اعتبار به موقع تامین شود کار به سرعت انجام می شود.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان