منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۲
شناسه خبر: 302208
گروه :خبر
703186

اخیرا صفحاتی در فضای مجازی، اقدام به فروش جوراب بازیگران کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، اخیرا صفحاتی در فضای مجازی، اقدام به فروش جوراب  بازیگران کرده اند.

مشخص نیست در این اقدام تا چه حد خود بایگران و هنرمندان دخیل باشند اما سکوت آنها در قبال تبلیغاتی این چنینی هرچند که غیر واقعی باشد، به دامن زدن شایعات  و سوء استفاده از نام بازیگران کمک می کند.

اما  واکنش کاربران در لحظه بسیار جالب بوده است و مثل بقیه اتفاقات جامعه، کاربران فضای مجازی آن را سریعا دستمایه طنز خود کرده اند.

با توجه به ناهنجاری های موجود در سینمای ایران و نبود نهاد نظارتی خاص برای ساماندهی آنف گهگاه شنیدن چنین خبرهایی جای تامل دارد.

لازم است مسئولین با انتشار دهندگان این پیام ها و همچنین در صورتیکه این واقعه صحت داشته باشد با مسببین این اقدام  برخورد کنند.

جوراب...

جوراب2

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است