منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۵
شناسه خبر: 282296
گروه :خبر
پارک

شهردار بستک وجود پارک بانوان را بهترین فرصت برای فعالیت‌های ورزشی و تفریحی نیمی از جمعیت شهر بستک عنوان کرد و گفت: پارک بانوان همه روزه در اختیار بانوان قرار دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، محمد جلالی شهردار بستک در گفت‌وگو با خبرنگار جهانگیریه گفت: با توجه به درصد بالای بانوان و نبود مکانی تخصصی و ویژه برای فعالیت‌های ورزشی آنان، این کمبود به شدت احساس می‌شد که با راه اندازی پارک بانوان به درخواست نیمی از جمعیت شهر پاسخ مثبت داده شد.

وی اضافه کرد: اعتبارات ریالی این پارک توسط استاندار محترم تأمین و با فوریت روند احداث پارک آغاز شد و در مدت زمان بسیار کوتاه شهریور تا بهمن سال جاری عملیات اجرایی آغاز و به پایان رسید.

شهردار بستک ضمن تقدیر از مسئولان محلی و اجرایی شهرستان خاطرنشان کرد: بالغ بر ۱۰ هزار میلیون ریال منابع مالی صرف شده تا فضایی به مساحت ۲/۱ هکتار را مناسب سازی کنیم و امروز با افتخار این ظرفیت خوب فرهنگی ورزشی در اختیار بانوان بستکی قرار بدهیم.

جلالی همچنین اظهار کرد: امکانات خوبی نظیر جاده سلامت، وسایل ورزشی، مسیر پیاده روی، پیست دوچرخه سواری، زمین والیبال، زمین بسکتبال و مجموعه بازی کودکان در این پارک دیده شده و در آینده می‌توان بخش‌های دیگری نیز به آن اضافه کرد.

وی مدیریت پارک را به عهده بانوان دانست و افزود: مجموعه پارک بانوان در اختیار بانوان شهر قرار دارد و مدیریت آن نیز توسط بانوان صورت می‌گیرد.

شهردار بستک پارک بانوان را اولین پارک تخصصی ویژه بانوان در شهرستان خواند و یادآور شد: پارک بانوان می‌تواند بانوان ورزشکار را جهت آماده سازی به منظور ورود به میادین و ورزش‌های قهرمانی به عنوان یکی از تأکیدات مقام معظم رهبری فراهم کند.

یادآور می‌شود؛ پارک بانوان دهه فجر امسال با حضور جمعی از مسئولان و بانوان شهر بستک افتتاح و در اختیار بانوان قرار گرفت.

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است