منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۴
شناسه خبر: 257513
گروه :خبر
Aharnews-Majles-9

فرماندار بستک گفت: متولیان برگزاری امر انتخابات باید برای صیانت از آراء مردم به عنوان حق الناس تلاش کنند که جانبداری از شخص و یا گروه خاصی مغایر با قانون است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، میرمرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان بستک، مهم ترین وظیفه هیئت های اجرایی را برگزاری سالم و پرشور انتخابات عنوان کرد و اظهار داشت: تمام عوامل اجرایی انتخابات باید در فضای همدلی و برادری دست در دست هم داده و در روز 7 اسفند، انتخاباتی در شأن ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی برگزار نمایند.

رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان تاکید کرد: چهارچوب قوانین، وظایف هر یک از ما را مشخص کرده که لازم است از ایجاد هرگونه فضای مبتنی بر بدبینی و ناامیدی مردم پرهیز و آن شور و نشاطی را که مد نظر رهبری معظم انقلاب است در میان آحاد جامعه به وجود آوریم.
فرماندار شهرستان بستک افزود: خروجی انتخابات باید وحدت و برادری میان آحاد جامعه باشد که لازم است به انتخاب مردم احترام گذاشته و از دخالت در آنچه ملت در نظر دارند امتناع نمود.
وی بیان داشت: امسال با تدیبر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) به سال همدلی و همزبانی نامگذاری شده که بی شک تحقق همدلی و همزبانی بین مسئولان و آحاد مردم جامعه زمینه ساز انتخابات پر شور و مشارکت آگاهانه و گسترده مردم خواهد شد.
رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان تاکید کرد: متولیان برگزاری امر انتخابات باید برای صیانت از آراء مردم به عنوان حق الناس تلاش کنند که جانبداری از شخص و یا گروه خاصی مغایر با قانون است.
ایزدی پور افزود: امانتداری، رعایت قانون، ایجاد بستر لازم برای مشارکت مردم و پرهیز از هرگونه جانبداری از کاندیداها، مدنظر کلیه دست اندرکاران انتخابات قرار گیرد.
انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است