منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۵
شناسه خبر: 182156
گروه :خبر
IMG_2768
 

خطیب نماز جمعه اهل سنت شهر پارسیان:

خدا نکند نفرین کارگر گریبان ما را بگیرد

شیخ مجید قاسمی خطیب نماز جمعه شهر پارسیان در بخشی از خطبه های خود به مناسبت روز کارگر ضمن تبریم به کارگران زحمت کش گفت : خدا نکند نفرین کارگر گریبان ما را بگیرد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی  هرمز به نقل از پارسیان خبر، شیخ مجید قاسمی خطیب نماز جمعه این هفته شهر پارسیان ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه بر لزوم پرداخت به موقع حقوق کارگران تأکید کرد.

وی تأکید کرد: مردم طبق موازین شرعی باید حقوق یکدیگر را رعایت کنند و حق الناس را پرداخت نمایند.

خطیب نماز جمعه شهر پارسیان گفت: نفرین کارگر می‌تواند همه زندگی انسان بدهکار را بر باد دهد لذا توجه داشته باشیم که مدیون این قشر زحمتکش از جامعه نشویم.

قاسمی خاطر نشان کرد: اینکه انسان توانایی پرداخت دِین خود را داشته باشد اما امتناع کند جفای بزرگی است و برخلاف منش اسلامی است.

خطیب نماز جمعه شهر پارسیان با اشاره به موضوع ارث گفت: ارث یک هدیه است و میراث طبق شریعت تقسیم می‌شود لذا پدران و مادران وظیفه شرعی دارند دارایی‌های خود را بر اساس دستور اسلام بین پسران، دختران و همه کسانی که در قانون ارث سهمی دارند تقسیم کنند و هر فرزندی که به سن قانونی رسید باید ارثیه او را بپردازند؛ و اگر سن قانونی نرسیده برای او شاهد بگیرید.

قاسمی تصریح کرد: اگر نسبت به شخصی بدهکار هستید و چیزی در دست ندارید به او بپردازید، جواب تلفن او را بدهید، به پیامک‌هایش جواب بدهید و نسبت به او توجه نشان دهید تا خدای ناکرده کدورتی بین شما و کسی که حقی به گردن شما دارد پیش نیاید.

خطیب نماز جمعه پارسیان اشاره‌ای به مناسب‌های هفته کرد و در خصوص هفته معلم، هفته کارگر و امام علی(ع) مطالبی را عنوان نمود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی