منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۵
شناسه خبر: 318792
گروه :خبر
2016-05-13_16-57-14

خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: خداوند صفت خوبان را تعادل قرار داده است و در زندگی افراد را، به رعایت تعادل و پرهیز از افراط و تفریط توصیه نموده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، محمد بویه خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن توصیه به تقوای الهی گفت: تعادل و وسط بودن از ویژگی های زندگی مطلوب از دیدگاه خداوند است تا بتوان با آسایش و امنیت زندگی کرد و مطلوب بشر در زندگی، احساس آرامش است.

 

خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک افزود: خداوند صفت خوبان را تعادل قرار داده است و در زندگی افراد را، به رعایت تعادل و پرهیز از افراط و تفریط توصیه نموده است. در تمام مراحل و ابعاد زندگی باید تعادل را رعایت کرد که اگر این چنین نباشد دشمنی و نارضایتی دیگران را به دنبال خواهد داشت.

 

محمد بویه گفت: شرط اول برای رسیدن به آرامش، پیروی از بزرگان جامعه در مسائل زندگی است.

 

وی افزود: برای گسترش امنیت و برای راحتی جامعه، بزرگان و عقلای قوم باید حکمت را سرلوحه کار خود قرار دهند که داشتن حکمت موجب خیرات می شود و باید دیدگاه های مختلف مردم را مراعات کنند و به همه ی مردم توجه داشته باشند و اشتباه و خطای دیگران را تحمل کنند.

 

خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک بیان کرد: خانواده ها باید توجه داشته باشند و احساس مسئولیت کنند که افراد جاهل سبب به انحطاط کشیده شدن و غرق شدن کشتی جامعه نشوند و با نصیحت و آرامش این افراد را هدایت نمایید.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است