منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۹
شناسه خبر: 325488
گروه :خبر
779343

آیت الله خاتمی در یادواره شهدای گمنام بافت گفت: خبرگان رهبری باقیات الصالحات ارزشمندی از خود به جای گذاشت ، شخصیتی را برگزید که هر روز که از عمر رهبریش می گذرد انتخاب درست ایشان بر همگان روشن می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، آیت الله سید احمد خاتمی، عضو مجلس خبرگان رهبری، شب گذشته در یادواره شهدای گمنام شهر بافت، با اشاره به جایگاه ولایت فقیه و خبرگان رهبری اظهار داشت: : خبرگان رهبری باقیات الصالحات ارزشمندی از خود به جای گذاشت ، شخصیتی را برگزید که هر روز که از عمر رهبریش می گذرد انتخاب درست ایشان بر همگان روشن می شود.

آیت الله خاتمی با بیان نگاه حضرت امام(ره)، به ولایت فقیه گفت: ولی فقیه تنها یک رهبر سیاسی نیست، بلکه او جانشین امام زمان(عج) است ، تمام اختیارات حکومتی که پیغمبر و امامان(ع) داشتند به ولی فقیه واگذار شده است.

وی با اشاره به بی وفایی کوفیان نسبت به نامه هایی که به امام حسین(ع) نوشتند خاطر نشان کرد: تنهایی سید الشهدا تنهایی علی(ع) است، لذا تنها گذاشتن نائب امام، تنها گذاشتن امام معصوم است، نمی توان به زبان ادعا کنیم ولایت فقیه را قبول داریم اما روی او شمشیر بکشیم.

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: در جریان فتنه، فکر مقدس امام را دست گرفتند اما در مقابل ولی فقیه زمان ایستادند.

وی تصریح کرد: خط امام(ره) را باید از رهبر شنید نه از کسانی که امام(ره) را جانب دار یک گروه معرفی می کنند، امام بر سر همه جریانها دست نوازش می کشید.

عضو مجلس خبرگان رهبری در خصوص دشمنی های آمریکا بیان داشت: دنیای استکبار می خواهد به بهانه جهانی شدن از دریچه سازمان ملل، دزدی را که از در بیرون کردیم را از پنجره وارد کند، لذا سر سوزنی نباید در برابر زیاده خواهی های آمریکا انعطاف نشان دهیم.

وی با اشاره به عهد شکنی آمریکا در مسئله برجام تصریح کرد: ایران در عرصه برجام به تمام تعهداتش عمل کرد اما آمریکا فقط روی کاغذ قبول کرد، و به دنبال آن دو میلیارد دلار از اموال ایران را به غارت برد.

آیت الله خاتمی تاکید کرد: دشمن در عرصه داخلی یک خط خطرناک را دنبال می کند و آن دو قطبی کردن جامعه است، دشمن می خواهد ترسیم کند که در ایران دو حاکمیت وجود دارد که این خطرناک و دروغ است. ایران یک رهبر دارد  و در عرصه کلان فقط مواضع مقام معظم رهبری حرف آخر را می زند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است