منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۶
شناسه خبر: 214171
گروه :خبر
13940602000894_PhotoA

گزارش منابع خبری حاکی است خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما که پیشتر خبرهایی درباره مجروح شدنش در سوریه منتشر شده بود هوشیاری‌‌اش را به دست آورده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «محمد حسن حسینی» خبرنگار خبرگزاری صداوسیما که در جریان پوشش خبری عملیات ارتش سوریه در ارتفاعات لاذقیه مجروح شده بود با تلاش تیم پزشکی در بیمارستان «دراجی» لاذقیه هوشیاری خود را بدست آورد.

پیش از این گزارش شده بود «محمد حسن حسینی» که به همراه گروه خبری در مناطق عملیاتی ارتش سوریه در ارتفاعات لاذقیه حضوریافته بود، هنگام پوشش خبری در منطقه عملیاتی براثر اصابت گلوله خمپاره از چند ناحیه مجروح شد.

مطابق گزارش‌ها، خبرنگار صداوسیما به سرعت به بیمارستان الحفه لاذقیه منتقل شد و به دلیل نیاز به بستری در بخش آی‌سی‌یو به بیمارستان «دراجی» انتقال یافت.

تازه‌ترین اخبار حاکی است که کادر پزشکی گفته او هوشیاری خود را در بخش آی‌سی‌یو به دست آورده و در صورت بهبودی نسبی فردا به بیمارستانی در دمشق منتقل می‌شود.

خبرگزاری صدا و سیما آقای حسینی را 45 ساله و با 20 سال سابقه فعالیت معرفی کرده است. او از یک سال و نیم پیش در دفتر خبرگزاری صدا و سیما مشغول به کار شده است.

ایشان پیش از حضور در دمشق در دفتر بیروت خبرگزاری صداوسیما فعالیت می‌کرد و درجریان پوشش خبری جنگ 33 روزه لبنان حضور چشمگیری داشت.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است