منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۰
شناسه خبر: 211741
گروه :خبر
IMG_9320

مدیر آموزش و پرورش بندرلنگه در آین تجلیل از خبرنگاران گفت : خبرنگاران طلایه داران حفظ نظام و ارزشها در قالب اطلاع رسان و آگاهی بخش آحاد مردم و جوامع بشری هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل از  مروارید نیوز  ، غلام شهبازی احمدی مدیر آموزش پرورش بندرلنگه ضمن تقدیر و تجلیل از کلیه خبرنگاران گفت: نامگذاری روز خبرنگار که مصادف و مقارن است با شهادت بزرگان حوزه پرمخاطره خبر و رسانه، گواه بر اهمیت این شغل شریف ، پرهیجان و پردغدغه است .

شهبازی در زمینه تعامل آموزش و پرورش با خبرنگاران اظهار داشت: امر تعلیم و تربیت یک امر ظریف و حساس است و شما خبرنگاران با مشارکت و همکاری با مجموعه آموزش و پرورش می توانید باعث توسعه و پیشرفت جامعه شوید و بعنوان بازوان توانمند عرصه تعلیم و تربیت ایفای نقش کنید.

مدیر آموزش و پرورش بندرلنگه تصریح کرد: خبرنگاران ما همیشه واقعیت های گوناگون متن وحاشیه جامعه را انعکاس می دهند، و بعضا این اخبار همراه با انتقاد و پیشنهاد همراه است که این اقدام، بسیار خوب و سازنده است و انتقاد سازنده به معنای مشارکت در توسعه و پیشرفت مجموعه های اداری و اجتماعی می باشد و این امر توسط خبرنگاران بیشتر نمود و جلوه پیدا میکند.

وی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش زیربنای توسعه پایدار است و همه ارگانها به نوعی مدیون و مرهون آموزش و پرورش هستند و به نحوی نیروهای خود را از این مجموعه تامین می کنند.

شهبازی ادامه داد : ارگانها از ظرفیت های خود باید در مسیر توسعه تعلیم و تربیت همراه با فرهنگ سازی معطوف نمایند و در این میان ما به کمک خبرنگاران و رسانه ها صمیمانه نیازمندیم تا مشارکت عمومی به بالندگی آموزش و پرورش کمک بسزایی داشته باشد و در این مسیر انتقاد اصولی چنانچه با راهکار همراه باشد،مطلوب همگان خواهد بود.

در پایان مدیر آموزش و پرورش به همراه نیکخو معاون آموزشی، به رسم یادبود لوح سپاس و هدیه معنوی به خبرنگاران پرتلاش و فعال شهرستان بندرلنگه اهدا کرد.

IMG_9324

IMG_9326

IMG_9329

IMG_9330

IMG_9332

IMG_9334

IMG_9336

IMG_9339

IMG_9344

انتهای پیام /س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی