منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۸:۱۳
شناسه خبر: 344950
گروه :خبر
خبر1

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش روز خبرنگار این روز را روز گرامی داشت حقیقت طلبی و ارج نهادن به تلاش صاحبان اندیشه و قلم دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  کیش پرس، علی اصغر مونسان،مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اینکه در عصر ارتباطات و فن آوری اطلاعات، خبرنگاران به عنوان طلایه داران عرصه اطلاع رسانی، نقشی حیاتی در پیشبرد جوامع ایفا می کنند.گفت: آنان با چشمان حقیقت بین و اندیشه ای پویا، راویان عدالت محور رویدادها هستند که با انعکاس صحیح و سریع اخبار رسالت بزرگ آگاهی بخشی به مردم جامعه را بر عهده دارند.

وی افزود: مهم تر اینکه واسطه ای قابل اعتماد بین مردم و مسئولان بشمار می آیند و در کنار اطلاع رسانی صحیح خدمات دولت و سازمان ها، در جایگاه ناصحانی مشفق در مسیر پیگیری و حل مشکلات مردم، مسئولان را راه می نمایند و یاری می رسانند.

مونسان تاکید کرد: هفدهم مرداد، سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و روز گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای عرصه قلم است که با نثار خون خویش به قلم و قداست آن سوگند یاد کرده و به شرافت حرفه ارزشمند خبرنگاری اعتباری فزون‌تر بخشیدند. بلند اندیشانی که در مسیر بازگویی و باز نمایی حقایق جامعه از هیچ کوششی فرو گذار نکرده و روشنی و حقیقت نگری را برای جامعه به ارمغان آورند.

وی خاطر نشان کرد: ضمن تبریک این روز گرانقدر به تمامی خبرنگاران سخت کوش میهن اسلامی و با آرزوی سلامتی و بهروزی خانواده بزرگ و اثر گذار رسانه، امید است که با استعانت از خداوند متعال، در هر شرایطی بر محور عدالت و همسو با وجدان اخلاقی و شرافت حرفه ای گام بردارید تا  فضای رسانه ای کشورمان، همواره مبین فرهنگ غنی و اخلاق اسلامی بوده، نشاط و پویایی نیز در بطن جامعه قوت گیرد.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است