منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۳
شناسه خبر: 344917
گروه :خبر
IMG_1749

نوشته های خبرنگاران طلوع حقیقت در جهت رشد و تعالی بخش جامعه زبان گویای فریاد های خاموش و بیان درهای نهفته یک جامعه هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  میناب جنوب، ۱۷ مرداد یادگار بزرگ مردانی است که با قلم رسانی خود در مسیر تحقق اسلام ناب قدم به سخت ترین راه گذاشتند و هستی خود را برای انعکاس واقعیت ها فدا کردند.

این روز بزرگ و ارزشمند فراموش ناشدنی را باید در قدم اول به خانواده محترم شهید محمد صارمی و  خبرنگاران حادثه دلخراش سقوط هواپیمای  ۱۳۰ نیروی هوایی ارتش و شهدای خبرنگار ۸ سال دفاع مقدس که در ثبت لحظه‌های جنگ تحمیلی خون خود را جوهر قلم‌شان کردند و بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند تبریک گفت.

خبرنگاران نوشته هایشان طلوع حقیقت در جهت رشد و تعالی بخش جامعه زبان گویای فریاد های خاموش و بیان درهای نهفته یک جامعه می باشند.

بی ادعاهایی که با قلم رسانه ای خود بسیاری از سختی ها را برای بیان توانمندی ها و  رفع موانع و مشکلات جامعه در جهت انعکاس واقعیت ها تلاش می کنند، هرگز خود را وابسته به گروهی نمی دانند و از بین مردم برخواسته و با مردم خواهند بود.

هر چقدر که جامعه فرهیخته تر و توسعه یافته تر باشد، قطعا کار خبرنگاران در آن جامعه آسان تر می شود چرا که توسعه نیافتگی جامعه در حوزه اجتماعی و اقتصادی عامل سخت تر شدن حرفه خبرنگاری است.

خبرنگاران با تراوشات قلم رسانه ای خود صادقانه ترین و نزدیک ترین اهداف به آرمان ها و خواسته های واقعی مردم برای اثرگذاری بیشتر در جامعه تلاش می کنند و بخشی از مدیریت بحران یک شهرستان بر عهده خبرنگاران است که با ارائه اخبار سریع و صحیح مردم را از اخبار مطلع می سازند.

فعالان رسانه ای شهرستان میناب  با پایبندی به اصول ملی و بهره مندی از فرامین مقام معظم رهبری توانسته اند با ارائه اخبار صحیح در عرصه فضای مجازی مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بزنند و هرگز اجازه ندهند که رسانه بیگانه ای بخواهد برای آنان تصمیم یا خط و نشانی برای میهن اسلامی بکشد.

خبرنگاران شهرستان میناب بکی از پاک ترین و نجیب ترین خبرنگارانی هستند بطوری که تمام دغدغه های خود را برای توسعه و آبادنی شهرستان با تشکیل تشکل های مردم نهاد مسائل شهرستان را با قوت و همت مضاعفی پیگیری می کنند و قلم رسانه آنان باعث تصمیمات کلان برای عمران و توسعه این شهرستان شده است.

مسئولان باید برای امنیت شغلی و جایگاه خبرنگاران شهرستان برنامه ریزی بلند مدتی داشته باشند و همه تلاش ها برای همراهی و پاسخگویی مطالبات مردمی را سرلوحه کار خود قرار دهند تا شان و منزلت یک خبرگار حفظ شود.

روز خبرنگار تجلیل از جایگاه یک خبرنگار نیست بلکه تقدیر از قلم و نگاه رسانه ای خبرنگارانی است که شبانه روز مثل دانش آموزان دوران تحصیل مشق های شبانه خود را به یادداشت ها و متن های خبری برای انعکاس آن برای مردم  و اصحاب خبر بکار می گیرند.

همه اقشار به نوعی برای پیشرفت و آبادانی شهر خود به وسعت داشتن ایده و تجربه کاری همت می کنند ولی در قبال این همه تلاش افرادی هستند که با نیش قلم مسئولان را برای گرفتن مطالبات مردمی به تکاپو می اندازند و هرگز از کار و سختی های راه نمی هراسند تا اینکه به نتیجه مطلوبی جهت اطلاع رسانی به مردم برسند.

این همه تلاش و کوشش در فصول مختلف سال می طلبد تا مسئولان برای ارتقا و هویت بخشیدن به منزلت و جایگاه خبرنگار تصمیم گیری کنند و برای توسعه یک شهر خود را همراه و یار خبرنگاران بدانند.

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است