منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۹
شناسه خبر: 209039
گروه :خبر
13940511000503_PhotoA
 

مدیرعامل خبرگزاری ایرنا در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران:

خبرنگاران تکلیف اول خود را صیانت از انقلاب، جمهوری اسلامی و همه ارکان نظام می‌دانند

مدیرعامل خبرگزاری ایرنا گفت: امنیت، حفظ منافع و کمک به کلیه ارکان کشور برای اعتلای ایران اسلامی، اولین مؤلفه کار اهالی رسانه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، محمد خدادی مدیرعامل خبرگزاری ایرنا در پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز تهران ضمن گرامیداشت روز خبرنگار و یاد و خاطره شهدای رسانه اظهار داشت: رسانه در نظام اسلامی امانتدار است و صداقت در بیان مطالب را وظیفه اصلی خود در کار اطلاع‌رسانی می‌داند.

وی با بیان اینکه شهادت با خبرنگاران رابطه مستقیم دارد، گفت: در طول دفاع مقدس شهدای زیادی از اهالی رسانه تقدیم انقلاب شد، کسانی که دوشادوش رزمندگان برای رساندن پیام حقانیت مردم تلاش کردند.

خدادی با تأکید بر اینکه وظیفه اصلی یک رسانه رساندن صدای مظلوم است، گفت: ما باید از تلاش خبرنگارانی یاد کنیم که به صورت شبانه روز در اقصی نقاط کشور و در اوج مشکلات همراه مردم بودند.

مدیرعامل خبرگزاری ایرنا ادامه داد: رسانه برای انسان‌ها تلاش می‌کند تا با پرهیزکاری و امانت‌داری، اخلاق را در جامعه نهادینه کرده و بسترساز اطلاع رسانی هدفمند باشند.

وی خاطرنشان کرد: امنیت، حفظ منافع و کمک به تمام ارکان کشور برای اعتلای ایران اسلامی، اولین مولفه کار اهالی رسانه است؛ رسانه و خبرنگار از یک سو برای تقویت اقتدار، همبستگی، توسعه و همدلی تلاش می‌کند و از سویی دیگر نگاه آسیب شناسانه به مسائل دارد تا بتواند تمامی آسیب‌ها را به فرصت تبدیل کند.

خدادی تصریح کرد: در ساعاتی که ممکن است همه خواب باشند، خبرنگار بیدار است تا از دستاوردهای نظام اسلامی دفاع کند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران تکلیف اول خود را صیانت از انقلاب، جمهوری اسلامی و همه ارکان نظام می‌دانند، گفت: در همین روزهای اخیر خبرنگاران سخت کوشانه دوشادوش دیپلمات ها در مذاکرات حضور داشتند و حتی در طوفان اخیر هم خبرنگاران بودند که تمام ارکان نظام را خبر کرده و بستر کمک‌رسانی را فراهم کردند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است