منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۰۶
شناسه خبر: 345449
گروه :خبر
IMG_0104

فرماندار حاجی آباد با بیان اینکه خبرنگاران به دنبال نقد منصفانه باشند، افزود:رسانه ها بعنوان چشم بینا و گوش شنوای جامعه نقش بسیار مهمی توسعه و گسترش ابعاد مختلف کمی و کیفی جامعه دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  پیارمْ ؛ حمید جهانگیری  فرماندار حاجی آباد در مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی  با اشاره به جایگاه خطیر و حساس خبرنگاری در جامه گفت: خبرنگاران در جامعه همانند پل ارتباطی با مسئولان هستند که بیانگر مشکلات و دردهای اجتماع خود هستند و سعی بر آن دارند تا در راستای رفع مشکلات مردم با همکاری مسئولان مربوطه گامهای اساسی بردارند.

وی افزود:بدون شک نقش آفرینی یک خبرنگار و رسالت مهم و سنگینی که بر عهده دارد بسیار سنگین تر از چیزی است که امروزه از آن بحث می شود بنابراین هر کسی نمی تواند خبرنگار شود.
جهانگیری اظهار داشت: خبرنگاران باید توجه داشته باشندکه قلم و نگارش آنها می تواند باعث برهم زدن آرامش یک جامعه و یا برعکس باعث ایجاد امنیت و آسایش در جامعه باشد.
دره شیری، نائب رئیس شورای شهرستان حاجی آباد گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه روایتگران اسطوره های عشق و ایثار این سرزمین هستند که در سخت ترین شرایط از آزمونهای خود موفق بیرون امده اند.
وی ادامه داد: در دنیای کنونی با توجه به گسترش کاربرد وسایل ارتباطی و رسانه ای، توسعه فضای مجازی و نقش رسانه ها در ابعاد مختلف، خبرنگاران و اصحاب خبر و گروه های مجازی باید همانند شهدای بزرگ این عرصه، هنر و حرفه ی پر مخاطره خود را حفظ نمایند و در مقابل خون هزاران شهید اصحاب رسانه مسئول و امانتدار وظیفه خطیر خود هستند.
نیکویی، عضو شورای شهر حاجی آباد گفت: رسانه ها بعنوان چشم بینا و گوش شنوای جامعه اگر از حمایت و پشتیبانی نهادهای مربوطه برخوردار باشند نقش بسیار مهمی توسعه و گسترش ابعاد مختلف کمی و کیفی جامعه دارند.
وی افزود: هر اقدام و فعالتیی که در هر راستا و هر زمینه ای که انجام می شود اگر پیوست رسانه ای نداشته باشد بدون شک کمترین بازخورد را در جامعه خود خواهد داشت بنابراین حذف رسانه از برنامه ها ومحدوده فعالیتهای اجتماعی بدون شک ضربه ای مهلک بر پیکره جامعه وارد خواهد کرد.
نیکویی اظهار داشت: عدم برخورداری از بیمه درمانی مناسب به عنوان یکی از مهمترین دغدغه های خبرنگاران و فعالان رسانه ای محسوب می شود.

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر