منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۲
شناسه خبر: 212935
گروه :خبر
IMG_0658

فرمانده سپاه شهرستان میناب خبرنگار را پل ارتباطی قوی جهت رساندن مشکلات مردم به گوش مسئولین دانست و افزود: اصحاب رسانه باید با ایجاد یک وحدت و همدلی در جهت آبادانی شهر تلاش نمایند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب، حبیب الله سهرابی، فرمانده سپاه شهرستان میناب با بیان اینکه خبرنگاران در سطح جامعه بدون دریافت مزد در پی انتشار حقایق هستند افزود: استقامت و پشتکار این قشر را باید پاسخگو شد و  عواملی که باعث ترد و دلزدگی خبرنگاران می شود جلوگیری کرد.

 

سهرابی زنده شدن یک شهر را به وجود خبرنگاران قوی و واقع گرا در آن عنوان کرد و گفت: اگر حس کنجکاوی و پشتکار خبرنگار را با زیر سوال بردن عملکرد خبرنگار همراه باشد  باعث رکود و افت یک شهر می شود همچنین مسئولین نیز باید نقد پذیر باشند و نقد خبرنگاران را در جهت رفع درد و مشکل شهر بکار گیرند.

 

وی اهمیت و نقش خبرنگار را در یک شهر پل ارتباطی قوی جهت رساندن مشکلات مردم به گوش مسئولین عنوان نمود و افزود: اصحاب رسانه باید با ایجاد یک وحدت و همدلی در جهت آبادانی شهر تلاش نمایند.

 

در ادامه محمد انصاری مسئول خانه مطبوعات شهرستان میناب ضمن تقدیر از مجموعه بسیج با بیان اینکه مسئولین باید نگاه ویژه ای به قشر خبرنگار داشته باشند گفت: متاسفانه خبرنگار بعنوان یک ابزار در جهت تعریف و تمجید مسئولین در شهرستان میناب بکار گرفته شده اند.

 

انصاری افزود: مردم عادی از تسهیلات موجود در شهرستان استفاده بهینه را می برند اما یک خبرنگار از این شرایط محروم است.

 

وی خبرنگاران میناب را یکی از صالح ترین و بالغ ترین خبرنگاران استان هرمزگان عنوان کرد و بیان داشت: مسئولین نیز خبرنگاران صالح شهر میناب را مورد تجلیل قرار دهند و نگاه دو سویه داشته باشند.

 

مسئول خانه مطبوعات شهرستان میناب اشاره ای به بحث پبگیری مشکل نبود آب در شهرستان کرد واظهار داشت: با مطالبه گری خبرنگاران شهرستان از مسئولین زمزمه های جیره بندی آب در سطح شهر بندرعباس احساس می شود .

 

وی تاکید کرد: خبرنگاران با تلاش و پشتکار خود راه را برای انجام کار بهتر برای مسئولین باز می کنند نه اینکه خدای ناکرده احساس کنند چوب لای چرخ می گذارند.

 

لازم به ذکر است در این مراسم علی ذاکری خبرنگار بسیجی و فعال شهرستان میناب بعنوان مسئول بسیج رسانه شهرستان میناب منصوب شد و در پایان از 14 نفر از خبرنگاران بسیجی میناب تجلیل شد.

 

 

انتهای پیام/م

 

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است