منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۰
شناسه خبر: 209469
گروه :خبر
شهداد  نژاد

روح الله شهداد نژاد بخشدار کیش خبرنگاران را افرادی بی ادعا نامید که با تکیه بر اصول دقت، سرعت و صحت نسبت به نشر اخبار اقدام می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، روح الله شهداد نژاد در گفتگو با خبرنگار کیش پرس با تبریک روز خبرنگار و گرامی داشت یاد و خاطره شهید صارمی گفت: کسانی که این حرفه را برگزیده اند آگاهانه در این راه قدم گذاشته اند و با مشکلات و سختی این حرفه به خوبی آگاه هستند.

 

وی خبرنگاری را شغلی سخت و فرسایشی دانست که در مقایسه با شغل های دیگر تاثیر به سزایی در ارتقاء سطح فرهنگی جامعه دارد.

 

بخشدار کیش با اشاره به جایگاه ویژه خبرنگاران افزود: با توجه به جایگاه ویژه خبرنگاردر جامعه، مسئولان باید به رفع دغدغه های خبرنگاران در عرصه های مختلف توجه بیشتری نشان دهند.

 

وی ادامه داد: خبرنگاران اگر دغدغه ای داشته باشند بی شک در انجام وظیفه و اطلاع رسانی آنان به طور ناخودآگاه تاثیر خواهد داشت.

 

شهداد نژاد خبرنگاران را رسولان جامعه عنوان کرد که رسالت مهمی بر عهده دارند و اظهار داشت: خبرنگاری وظیفه مهم و خطیری است که خبرنگاران باید دقت کنند در این مسیر از دایره اعتماد و اعتدال خارج نشوند.

 

وی با اشاره به اینکه خبرنگاران با برقراری ارتباط میان مردم و مسئولان می توانند در رفع معضلات اجتماعی موثر باشند اضافه کرد: خبرنگاران زبان گویای مردم هستند که مشکلات را با شفافیت و بدون غرض ورزی به گوش مسئولان رسانده و با صداقت پاسخ مسئولان را در میان مردم منعکس می کنند.

 

بخشدار کیش به تعامل مثبت با رسانه های جزیره کیش اشاره کرد و گفت: ارتباط باید میان مردم و مسئولان دوسویه باشد و خبرنگاران با بیان شفاف مشکلات مردم و رساندن آن به گوش مسئولان می توانند رفع مشکلات مردمی را به عنوان یک مدعی العموم در بحث های مدنی پیگیری کنند.

 

وی خطوط قرمز در مبحث اطلاع رسانی را منویات مقام معظم رهبری( مدظلله العالی) دانست و تاکید کرد: خطوط قرمز ما خطوط قرمز نظام و منویات رهبری است و خبررسانی نباید محدود به فضا و زمان باشد.

 

این مقام مسئول با تاکید بر این که جزیره کیش یک ایران کوچک است که روزانه تعداد بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی در آن حضور پیدا می کنند اضافه کرد: آن ها با ذهنیتی خاص وارد ایران می شوند و ما باید با اطلاع رسانی دقیق و شفاف واقعیت ها را به آن ها نشان دهیم.

 

شهداد نژاد تاکید کرد: گاه مسئولان به دلایل مختلف همچون مشغله فراوان متوجه برخی مشکلات و معضلات نمی شوند اما خبرنگاران که با مردم و در کنار مردم هستند باید با شناسایی معضلات و پالایش اخبار در بخش های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و در تمامی بخش ها اخبار را به طور دقیق و کامل به آنان برسانند و پیگیر حل آن ها باشند.

 

وی با بیان اینکه در جزیره کیش فعالیت های بسیار خوبی از سوی مسئولان صورت گرفته است اظهار کرد: هنوز هم در جزیره کیش جا برای کار هست و خبرنگاران باید این واقعیت ها را بی کم و کاست به مسئولان انتقال دهند.

 

بخشدار کیش به تعامل رسانه ها با یکدیگر اشاره وخاطرنشان کرد: وجود یک تشکل برای رسانه ها همانند دیگر نقاط سرزمین اسلامی ایران می تواند بسیاری از دغدغه های آنان را کاهش داده و مشکلات آنان را رفع کند.

 

انتهای پیام /س

 

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری