منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۵۴
شناسه خبر: 235240
گروه :خبر
IMG_8726

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت:دشمن نمی تواند از لحاظ نظامی به سمت جمهوری اسلامی ایران نگاه چپ کند چرا که در هشت سال دفاع مقدس جواب قاطعی گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از قشم آزاد ، سردار رضا ترابی ، فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در نشست بصیرتی ویژه فرهنگیان و فرماندهان واحدهای بسیج دانش آموزی که با موضوع جنگ نرم و راهبردهای مقابله با آن برگزار شد ، اظهار داشت : غرب متوجه شد نمی تواند از طریق نظامی مرزهای کشورمان را تهدید کند رو به نفوذ فرهنگی و خدشه دار کردن ارزش های انقلاب و نظام آورد .

 

 

 

وی افزود : هدف اصلی دشمنان نظام و انقلاب از تهاجم فرهنگی و ضداخلاقی علیه ایران تغییر سبک زندگی ایرانی اسلامی به غربی و ایجاد شکاف در طبقات مختلف اجتماعی است .

 

 

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با تاکید براینکه راه نفوذ نظامی دشمن بسته شده است ، تصریح کرد : دشمنان در جنگ و ستیز نظامی مقابل ملت ایران شکست خورده اند و با هجمه های سنگین و ضد اخلاقی قصد دارند که کارآمدی کشور در حوزه فرهنگ زیر سوال ببرند .

 

 

وی بیان کرد : تاسیس گروه داعش و النصره توسط کشور آمریکا و عربستان و تا حدودی ترکیه برای از بین بردن جبهه مقاومت تشکیل شده است .

 

 

سردار ترابی با اشاره به اینکه جبهه مقاومت در داخل و خارج از کشور در حال فعالیت هستند ، عنوان کرد : پوشیدن لباس بسیج و سربندهای بسیجی توسط نیروهای مردمی در آنسوی مرزهای کشورمان، نشان می دهد که فرهنگ اسلامی گستره جهانی یافته است .

 

 

وی با بیان اینکه اقتدار نظام اسلامی تنها به موشک های عماد ختم نمی شود، اضافه کرد: ارزش های اصلی ما، نوجوانان و جوانانی هستند که در زمان جنگ به یاری جبهه ها شتافتند و هم اینک پای در راه «حسین فهمیده»ها و «حسن ذاکری قشمی»ها گذاشته اند .

 

انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است