منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۲۶
شناسه خبر: 219483
گروه :خبر
index

سهرابی با بیان اینکه دشمن فرهنگ عمومی جامعه ، باورها و اعتقادات مردم را هدف قرار داده است گفت: خانواده ها نفوذ افکار و عوامل انحراف دشمن در خانواده را شناسایی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، سرهنگ حبیب الله سهرابی فرمانده سپاه شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب ،با بیان اینکه فرهنگ و باور عمومی هر جامعه ای زمینه ساز پیشرفت همه جانبه آن کشور چه در زمینه اقتصادی چه سیاسی چه اخلاقی می باشد گفت: وقتی فرهنگ یک کشور سالم باشد زمینه فکر سالم، فعالیت سالم ، رقابت سالم ، عملکرد سالم و در نتیجه تعالی ، پیشرفت وامنیت جامعه فراهم می شود .

 

 

سرهنگ حبیب الله سهرابی افزود: فرهنگ ایرانی فرهنگی غنی و تکامل یافته است که به دور از خرافات ، مفاسد ، عقاید انحرافی ، تبعیض، ظلم و حق کشی بوده و در راستای تکامل شخصیت افراد جامعه و پیشرفت و تعالی اخلاقیات و اعتقادات مردم می باشد.

 

 

سهرابی خانواده را اولین نهادی دانست که در بحث فرهنگ دخالت مستقیم دارد و بیان کرد: آگاهی ، تلاش و درک خانواده ،روش تربیت فرزندان و الگو دهی به فرزندان وظیفه سنگینی است که بر عهده هر خانواده ای نهاده شده است .

 

فرمانده سپاه شهرستان میناب تاکید کرد: خانواده ها بایستی ارزش ها و ضد ارزش ها را بشناسد ، اهمیت تربیت را درک کند و برای این کار وقت صرف کند زیرا خانواده مسئول ایجاد فضایی سالم برای رشد روحی ، فکری و عملی فرزندان است.

 

وی تشریح کرد: متاسفانه برخی از خانواده ها از این وظیفه سنگین غافل شده و یا فرزندان خود را رها می کنند تا هر طور خواستند بار بیایند و در شناخت ارزش ها وضد ارزش ها دچار اشتباه شوند و فرهنگ خود را از محیط و دوستان بیاموزند که اغلب این آموزه ها غیر اخلاقی و ضد فرهنگی است.

 

 

سرهنگ حبیب الله سهرابی اظهار کرد: دشمنان ما با پی بردن به اهمیت فرهنگ سالم در شکل گیری یک جامعه موفق و توسعه یافته با هدف قرار دادن فرهنگ عمومی جامعه ، باورها و اعتقادات مردم و اختلاف افکنی بین افراد جامعه از پیشرفت عمومی جامعه جلوگیری نمایند تا در سایه غفلت مردم یک کشور بر سیطره خود بر ملت ها و کشورها ادامه داده و امنیت لازم را برای چپاول منابع و ثروت های کشورهای مختلف به خصوص کشورهای اسلامی به دست بیاورند.

 

 

وی خاطر یادآور شد:دشمن با استفاده از ابزارهای مختلفی مانند ماهواره ، معرفی الگوهای غربی به جوانان و نوجوانان ، ایجاد شبهه های اعتقادی و فکری در نسل جوان ، مبارزه با حجاب و عفاف ، ترویج خرافه گرایی ،بنیان خانواده و اخلاقیات جامعه را نابود ساخته و طرز فکر مردم را از اصول و عقاید اصیل و اسلامی خود منحر ف کند.

 

 

سهرابی در پایان گفت: خانواده ها باید مواظب تبلیغات مسموم دشمن و نفوذ افکار و عوامل انحراف در خانواده باشند و نسبت به تربیت فرزندانی سالم از جهت عقیده و عملکرد اهتمام لازم را داشته باشند .

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند