منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۴
شناسه خبر: 276932
گروه :خبر
IMG_7535

معاون حمایت و سلامت اداره کل امداد هرمزگان از ارائه خدمات فرهنگی و اجتماعی به خانواده های نیازمند زندانیان تحت حمایت امداد جهت توانمند سازی و رفع مشکلات معیشتی آنها خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مهر داد تاجیک ،معاون حمایت و سلامت اداره کل امداد هرمزگان در حاشیه اهداء کمک هزینه معیشتی به ۲۰ نفر از خانواده های زندانی شهرستان میناب در گفتگو با خبرنگار اجتماعی میناب جنوب گفت: خدمات فرهنگی و اجتماعی جهت توانمند سازی و رفع مشکلات معیشتی خانواده های زندانی اختصاص می یابد.

وی با بیان اینکه درصد قابل توجهی از افراد که بنا بردلایلی در زندان به سر می برند، افزود: خانواده های فاقد شغل می توانند با گذراندن آموزش در زمینه شغل مورد نظر وام های خود اشتغالی تا سقف ۳۰ میلیون تومان از صندوق امداد و وام های ۱۵ میلیون تومانی از طریق سیستم بانکی دریافت کنند.

معاون حمایت و سلامت اداره کل امداد هرمزگان جهت توانمند سازی و رفع مشکلات معیشتی خانواده های زندانی اظهار کرد: خانواده های زندانی از سایر خدمات فرهنگی و اجتماعی کمیته امداد بهره مند می شوند.

وی توجه به عزت و کرامت انسانی خانواده‌های نیازمند را یکی از شاخصه‌های مهم در ارائه‌ خدمات حمایتی برشمرد و تصریح کرد: خدمات ارائه‌ شده به خانواده‌هایی که به دلیل زندانی بودن سرپرست تحت پوشش این نهاد قرار گرفته‌اند با هدف تحکیم بنیان خانواده و جلوگیری از فروپاشی خانواده ارائه می‌شود.

تاجیک ، از دریافت ۲ درصد از خانواده های زندانی تحت حمایت استان هرمزگان از خدمات کمیته امداد خبرداد و گفت: این همکاری‌ها سبب می‌شود تا شرایط مناسبی برای آزادی و یا کاهش مدت محکومیت محکومان جرائم غیرعمد که برای نخستین بار زندانی شده‌اند فراهم آورد.

وی با اشاره به نقش تاثیرگذار مشارکت مردم در ارائه خدمات مطلوب و بهتر به جامعه هدف کمیته امداد تصریح کرد: بسیاری از خدماتی که به مددجویان ارائه می‌شود از محل مشارکت های مردمی بوده است.

 

معاون حمایت و سلامت اداره کل امداد هرمزگان ،وام های کارگشایی و خودکفایی، پرداخت کمک هزینه تحصیلی، کمک هزینه ازدواج ،پرداخت جهیزیه ، را یکی از مهمترین خدمات امداد برای خانواده های زندانی تحت حمایت استان هرمزگان عنوان کرد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است