منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۳
شناسه خبر: 319364
گروه :خبر
13940221000617_PhotoA

منتخب مردم قم در مجلس دهم گفت: خانواده هاشمی از ابتدا چنین مشربی داشتند و حال که در موضع انتقام‌جویی از نظام قرار گرفته‌اند، باطن خود را برملا ساختند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنور منتخب مردم قم در مجلس دهم با اشاره به دیدار اخیر فائزه هاشمی با یکی از سران بهائیت گفت: خانواده هاشمی از ابتدا چنین مشربی داشتند و حال که در موضع انتقام‌جویی از نظام قرار گرفته‌اند، باطن خود را برملا ساختند.

وی با بیان اینکه فائزه هاشمی با یکی از سران بهائیت دیداری داشته که آن شخص از جمله بهائیان مجرم زندانی در ایران بوده است، ادامه داد: اقدام خانم هاشمی جای تعجب ندارد و اگر چنین نمی‌کرد جای حیرت و تعجب بود.

منتخب مردم قم در مجلس دهم با اشاره به حدیثی از امام علی(ع) که فرموده‌اند «فی تقلب الاحوال علم جواهر الرجال» تصریح کرد: در حوادث و دگرگونی‌ها باطن افراد برملا می‌شود و مسیر آقای هاشمی و فرزندانش از ابتدا چنین بوده و تاکنون آن را پنهان می‌کردند.

ذوالنور با بیان اینکه رویه و مشرب اینها مشرب مصدّق است، ادامه داد: زمانی که مرحوم آیت‌الله بروجردی مرحوم آقای فلسفی را نزد دکتر مصدق فرستادند و خواستند ناراحتیشان را به وی ابلاغ کنند، دکتر مصدق بیان کرده بود آقا از چه ناراحتند که آقای فلسفی فرموده‌ بودند از رشد بهائیت و مصدق گفته بود به آقای بروجردی بگویید ناراحت نباشند مسیحی، یهودی و بهایی برای ما فرق نمی‌کند، همه شهروندان این مملکت هستند و ما بر همه آنها حکم می‌رانیم.

وی افزود: اکنون نیز مشرب خانواده هاشمی اینگونه است و چون این عمل خلاف مسیر قرآن است و موجب گسترش تفکرات ضاله و دین ستیز می‌شود، باید در برابرش ایستاد.

منتخب مردم قم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این اقدامات منجر به تقویت و توسعه آدم‌های دین‌ستیز می‌شود و با آنها دست بیعت می‌دهند و این یک دست و پا زدن بی‌منطق است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی