منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۷:۵۵
شناسه خبر: 349037
گروه :خبر
untitle_Fotor_Collage

با بالا گرفتن بحث تخریب مجتمع فرهنگی،هنری بندرعباس جمعی از هنرمندان استان هرمزگان با حضور در محل احداث این پروژه مخالفت خود را با تخریب این مجتمع اعلام نمودند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ با بالا گرفتن بحث تخریب مجتمع فرهنگی،هنری بندرعباس جمعی از هنرمندان استان هرمزگان با حضور در محل احداث این پروژه مخالفت خود را با تخریب این مجتمع اعلام نمودند.

اهمیت موضوع آنقدر بالا بود که مسئولین استانی همچون کیانوش جهانبخش عضو شورای شهر بندرعباس که خود از هنرمندان خوب استان هم می باشد و علیرضا درویش نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان نیز به جمع مخالفین تخریب این بنای فرهنگی و هنری پیوستند.

دلیل تخریب این مجتمع که تا کنون چندین میلیارد هزینه برده است، حفظ نشدن حریم و فاصله از دریا اعلام شده است،در صورتی که در راستای بلوار ساحلی چندین پروژه دیگر هم با همین مختصات وجود دارد.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است