منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲
شناسه خبر: 367535
گروه :خبر
5371931_345
 

با مساعدت دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها؛

خانه مطبوعات منطقه آزاد قشم صاحب کتابخانه تخصصی می شود

راه اندازی کتابخانه های تخصصی یکی از نیازهای مبرم در جزیره قشم بود که با همکاری ، مساعدت و با اهدا رایگاه کتاب توسط دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها محقق شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از قشم آزاد؛ مسئول روابط عمومی خانه مطبوعات منطقه آزاد قشم گفت : در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاریها در تهران، طی نشست اعضا خانه مطبوعات منطقه آزاد قشم با دکتر گیتا علی آبادی رییس دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها ظرفیتها و فعالیتهای این تشکل مطبوعاتی تشریح شد .

در این نشست بعد از تشریح فعالیتها و برنامه های خانه مطبوعات منطقه آزاد قشم دکتر علی آبادی با ابراز خرسندی از ظرفیتهای بوجود آمده در جزیره قشم تصریح کرد : در خصوص آموزش ، دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها با این تشکل مطبوعاتی نهایت همکاری را خواهد داشت .
وی بیان کرد : توجه به آموزش خبرنگاران فعال در قشم یک سرمایه گذاری است که باعث توسعه و پویایی بیش از پیش جزیره خواهد شد .
در این نشست دکتر علی آبادی ضمن پاسخ مثبت به دعوت خانه مطبوعات منطقه آزاد قشم برای سفر به این جزیره و بازدید از ظرفیتهای بوجود آمده در آینده ای نزدیک ، با درخواست اهدا تمامی کتابهای منتشر شده توسط دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها به خانه مطبوعات منطقه آزاد قشم موافقت وتاکید کرد : تمامی کتابهای منتشر شده توسط دفتر مطالعات ارسال خواهد شد .
مسئول روابط عمومی خانه مطبوعات منطقه آزاد قشم نیز در این نشست ، از توجه دکتر علی آبادی به اصحاب رسانه تشکر کرد و گفت : این کتابخانه تخصصی می تواند زمینه رشد ، پرورش و بالا رفتن سواد رسانه ای روزنامه نگاران قشم را فراهم کند .
زهرا غفوری با اشاره به اینکه مجموعه تخصصی کتابخانه خدمات ویژه ای را به کاربران و پژوهشگران حوزه مطبوعات ارائه می دهد ، گفت : کتابخانه تخصصی خانه مطبوعات منطقه آزاد قشم به آخرین و بروزترین کتب حوزه رسانه تجهیز می شود و همه علاقمندان و دانشجویان سراسر استان نیز میتوانند از آن بهره ببرند .

غفوری ، راه اندازی کتابخانه های تخصصی را یکی از نیازهای مبرم در حوزه دانش پژوهی ذکر کرد که زمینه ایجاد آن با همکاری ، مساعدت و اهدا رایگان کتاب توسط دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها محقق می شود .
وی در پایان به حضور نمایندگان ، دو پایگاه خبری ، یک روزنامه ، یک هفته نامه و همچنین خبرنگاران دو خبرگزاری و نشریات استانی ، مستقر در قشم اشاره و تصریح کرد : بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاریها با توجه مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم و مساعدت روابط عمومی آن بسیار مفید و دارای دستاورد های قابل اتکا برای آینده بود .

وی گفت : این حضور باعث شد با تبادل تجربیات با فعالین رسانه ها در سراسر کشور دستاوردهای خوبی داشته باشیم و توجه بسیاری از استانها را به ظرفیت های گردشگری و سرمایه گذاری قشم جلب نماییم ، که گزارش آن توسط مدیر عامل خانه تشریح خواهد شد .
غفوری در پایان اظهار داشت : همکاری سازمان منطقه آزاد ، فرمانداری ، اداره کل ارشاد منطقه آزاد قشم ، اداره آموزش و پرورش قشم ، مخابرات ، اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان ، بسیج رسانه هرمزگان و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قشم برای اولین بار حضور منسجم و پر رنگ خبرنگاران قشم در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها در تهران را به همراه داشت که امیدواریم در سال آینده این حضور با برپایی غرفه و معرفی بیشتر ظرفیت ها ی جزیره تکمیل شود

انتهای پیام/م

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد