منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۳
شناسه خبر: 199431
گروه :خبر
IMG-20150705-WA0000

دهیار مرباغ با اشاره به مشکلات بهداشتی این بخش گفت :از مسولین خواهشمندیم نسبت به ساخت این خانه بهداشت که نیاز اساسی مردم این روستا است اقدامات لازم را صورت دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز شرف نیا دهیار مرباغ از بخش شیبکوه شهرستان بندرلنگه در گفتگو با خبرنگار مروارید نیوز گفت :با توجه به نیاز مردم این روستا به ساختمان خانه بهداشت این مطالبه را در سال 90از طریق شبکه بهداشت شهرستان پیگیرشدیم وقرار براین شد یک مبلغ از طرف خیرین ومابقی ازطرف شبکه بهداشت تامین شود ولی هیچگونه اقدامی در زمینه ساخت آن از طرف شبکه بهداشت صورت نگرفت .

 

وی افزود : درسال 93تصمیم براین شد که از طریق کمیته امداد این موضوع راپیگیر شویم درهمین خصوص جلسه ای که در کمیته امداد امام خمینی(ره)برگزار شد ودرپایان اعلام گردید50./.کمیته امداد و50./. خیرین ساخت آن را بعهده بگیرن که از آن طریق هم بی نتیجه ماند.
دهیار مرباغ اضافه نمود : بعد از آن به ناچار امور ساخت را مجددا از طریق شبکه بهداشت پیگیر شدیم که ایشان اعلام داشتند نصف هزینه را ما پرداخت میکنیم ونصف دیگر را کمیته امداد وبا مراجعه به کمیته امداد اعلام داشته هیچگونه هزینه ای برای اینکار نیامده وهنوز هیچ اقدامی وتا کنون برای ساخت خانه بهداشت روستا صورت نگرفته است.

 

شرف نیا دهیار مرباغ از بخش شیبکوه شهرستان بندرلنگه در پایان بیان داشت : از مسولین خواهشمندیم نسبت به ساخت این خانه بهداشت که نیاز اساسی مردم این روستا است اقدامات لازم را صورت دهند.

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است