منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۱
شناسه خبر: 308194
گروه :خبر
hormoz

قاضی پرونده اولادی، منزل او را برای مشخص شدن علت و نحوه مرگ او پلمپ کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ مرحوم مهرداد اولادی هیچگونه علائم حیاتی نداشته و توسط تکنسین های اورژانس به مدت 30 دقیقه عملیات احیاء انجام می شود و پس از برنگشتن علائم حیاتی در ساعت 14:56 از محل سکونت به بیمارستان شهدای تجریش منتقل می شود.»

 

بیانیه وزارت بهداشت درباره مرگ مهرداد اولادی، ستاره سابق پرسپولیس و استقلال و تیم ملی، پرونده او را کمی پیچیده کرد. اولادی قبل از رسیدن اورژانس بخاطر ایست قلبی، جانش را از دست داده بود. علت ایست قلبی او هم فعلا در حد گمانه‌زنی‌هایی مثل مسمومیت دارویی باقی مانده و قاضی پرونده، منزل او را تا زمان مشخص شدن علت مرگ توسط پزشکی قانونی پلمپ کرده است. در زمان مرگ اولادی، فقط دوستان او کنارش حضور داشتند و با اورژانس تماس گرفتند.

 

عبدالرحمن شاه حسینی کارشناس حقوقی و قاضی بازنشسته که سابقه ریاست کمیته انضباطی فوتبال را هم دارد، می‌گوید پلمپ منزل اولادی موضوع عجیبی نیست و تا زمان پایان تحقیقات ادامه خواهد داشت: «با توجه به اینکه ایست قلبی برای اولادی رخ داده، قاضی پرونده می خواهد همه جوانب را بررسی کند تا اگر خدای ناکرده موضوع خاصی وجود دارد، کشف شود و به اطلاع عموم برسانند. من فکر می کنم گمانه زنی در این باره منطقی نیست و بی تردید مقام قضایی قصد دارد با استفاده از ابزارهای موجود مانند پزشکی قانونی شرایط را بررسی کند. به طور کلی ما 3 نوع فوت داریم؛ فوت معمولی، فوت مشکوک و قتل. در هر 3 مورد قاضی برای بررسی موضوع بنا به شرایط تشخیص بررسی می دهد.»

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است