منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۰
شناسه خبر: 224014
گروه :خبر
سردار عابدی

فرمانده مرکز آموزش دفاع مقدس دانشگاه امام حسین (ع) گفت:عربستان سعودی به صورت فراگیر مشغول پرورش تروریست و بحران سازی در کشورهای دیگر شده و مسئولیت خود را در قبال زائران خانه خدا فراموش کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، سردار اکبر عابدی فرمانده مرکز آموزش دفاع مقدس دانشگاه امام حسین (ع) در گفت و گو با خبرنگار پارسیان خبر در پارسیان گفت: چندی است شاهد وقوع اتفاقات ناگوار در سرزمین وحی هستیم که باعث تألم خاطر و آزردگی مسلمانان از وقوع آنها شده است.

 

 

وی اضافه کرد: عربستان سعودی به صورت فراگیر مشغول پرورش تروریست و بحران سازی در کشورهای دیگر شده و مسئولیت خود را در قبال زائران خانه خدا فراموش کرده است.

 

 

عابدی در ادامه خاطر نشان کرد: رژیم کودک کش صهیونیستی با خیال راحت در سرزمین‌های اشغالی جنایت می‌کند و در نقطه‌ای که مسلمانان فلسطینی امید به همراهی دارند این آل سعود است که با همزمان با صهیونیست‌ها در دیگر نقاط اسلامی دست به جنایت می‌زند و نقش خود را در کمک به کشورهای اسلامی فراموش کرده است.

 

 

سردار عابدی ضمن اشاره به وضعیت اسراف‌ها و تبذیرهای خاندان آل سعود و خودبرتر بینی آنان تصریح کرد: تکبر و غرور رهبران رژیم سعودی موجب شده واقعیات پیرامونی خود را به خوبی درک نکنند و نگاهی تحقیر آمیز به دیگر کشورها داشته باشند لذا گرفته شدن جان هزاران نفر در مراسم حج و دیگر کشورهای اسلامی برای آنان اهمیتی ندارد.

 

 

عابدی در ادامه یادآور شد: تمامی اتفاقاتی که این روزها در مکه شاهد هستیم مستقیم متوجه این زژیم است و بی تدبیری و عدم کفایت دولت سعودی باعث بروز حوادث ناگوار شده است.

 

 

سردار عابدی چشم بستن بر حقایق جهان اسلام و عدم کفایت سیاسی رژیم آل سعود در اداره حرمین شریفین را یکی از مشکلات امروز جهان اسلام دانست و عنوان کرد: امام راحل(ره) سال‌ها پیش پیشنهاد فرمودند کشورهای اسلامی جمعی را برای مدیریت حج تشکیل بدهند تا این رژیم نتواند از مسأله حج که متعلق به همه جهان اسلام است بهره‌بردای منفعت طلبانه کند.

 

انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی