منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۴
شناسه خبر: 230117
گروه :خبر
13931111000707_PhotoA

رویترز اعلام کرد تعداد دکل‌های نفتی آمریکا برای هفتمین هفته متوالی کاهش یافت و با خاموشی ۸۰ دکل به ۵۹۵ عدد رسید که کمترین تعداد از جولای ۲۰۱۰ به شمار می‌رود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، تعداد دکل‌های نفتی آمریکا هفته گذشته برای هفتمین هفته متوالی کاهش و از گردونه فعالیت خارج شد که طولانی‌ترین بازه زمانی کاهشی از ماه ژوئن به شمار می‌رود. این امر، نشانه می‌دهد که قیمت‌ پایین نفت همچنان مانعی بر سر راه حفاران آمریکایی است.

بیکر هیوز بزرگ‌ترین شرکت خدمات نفتی جهان اعلام کرد: حفاران آمریکایی 10 دکل نفتی را در هفته منتهی به 16 اکتبر خاموش کردند، درنتیجه تعداد دکل‌های نفتی فعال آمریکا به 595 دکل رسید که کمترین تعداد از جولای 2010 به شمار می‌رود. در 6 هفته پیش از آن، حفاران 70 دکل نفتی را از فعالیت خارج کردند.

این تعداد از نیمی از تعداد دکل‌های نفتی فعال آمریکا در سال گذشته برابر با 1590 دکل کمتر است. تعداد دکل‌های فعال آمریکا در ماه اکتبر سال گذشته به بالاترین تعداد در تاریخ این کشور برابر با 1609 دکل رسید. از اینرو، به طور متوسط، هفته‌ای حدود 20 دکل از فعالیت خارج شده‌اند.

در عین حال، تعداد دکل‌های نفت و گازی آمریکا نیز به کمترین رقم در 13 سال گذشته رسیده است. تعداد دکل‌های فعال گازی با افزایش 3 عددی به 192 دکل رسیده است که از کمترین تعداد 28 سال گذشته اندکی بیشتر است.

حفاران آمریکایی هفته گذشته تعداد چاه‌های نفت را در 3 حوضه از 4 حوضه بزرگ تولید نفت شیل آمریکا کاهش دادند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور