منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۶
شناسه خبر: 178699
گروه :خبر

مطهری درباره خاطره آیت‌الله هاشمی از انتخابات ۸۴ ریاست جمهوری گفت: ما باید به کسی مثل آقای هاشمی که از یاران امام خمینی بودند اعتماد کنیم.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، روزنامه آرمان امروز چهارشنبه 26 فرودین گفت و گویی با علی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلس انجام داده که بخشی از آن را در ادامه می‌خوانید:

این نماینده مجلس اظهار داشت: صدا و سیما در پخش سخنرانی‌های همایش بانوی انقلاب، اساسا صحبت‌های آیت‌ا… هاشمی را بایکوت کرد.

علی مطهری درباره سخنان اخیر آیت‌ا… هاشمی در همایش «بانوی انقلاب اسلامی» و هجمه منتقدان به اظهارات ایشان عنوان کرد: هر کس باید در اظهار نظر خود آزاد باشد و رسانه‌ها هم باید نظر همه مقامات کشور را به طور دقیق منتشر کنند.

نماینده تهران در مجلس ادامه داد: بهتر است کسانی که انتقادی را قبول ندارند با منطق توضیح دهند. بالاخره آقای هاشمی درباره نوع رفتارهایی که در زندان‌ها می‌شود و برخی انتقاد‌هایی که از سوی دلواپسان به دولت نسبت داده می‌شود، مطالبی را بیان کرده است که بهتر است منتقدان به آنها پاسخ دهند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس همچنین با اشاره به واکنش برخی مسئولان نظامی کشورمان به سخنان آیت‌ا… هاشمی رفسنجانی گفت: این افراد مسئول طبق توصیه بنیانگذار انقلاب اسلامی بهتر است وارد این مقولات نشوند زیرا امام(ره) تاکید داشتند نظامیان وارد سیاست نشوند چون حزب نیستند.

مطهری درباره خاطره آیت‌ا… هاشمی رفسنجانی درباره انتخابات 84 ریاست جمهوری اظهار کرد: ما باید به کسی مثل آقای هاشمی که از یاران امام خمینی بودند اعتماد و خاطرات او را مورد قبول کنیم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی