منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۶
شناسه خبر: 236171
گروه :خبر

نخست‌وزیر عراق با اشاره به تأمین 100 درصدی امنیت بغداد از نظر نظامی اعلام کرد: با وجود بحران مالی، به پیروزی‌های بزرگی دست یافتم و صدها کیلومتر از اراضی اشغالی را آزاد کردیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، “حیدر العبادی،” نخست‌وزیر عراق روز یکشنبه در مراسم گشایش چهل و دومین دورۀ نمایشگاه بین المللی بغداد، گفت: با وجود بحران مالی که بیش از یک سال است همچنان ادامه دارد، به پیروزی های باشکوهی دست یافتیم و صدها کیلومتر را آزاد کردیم.
نخست وزیر عراق، همه سیاستمداران را به وحدت فراخواند و خاطرنشان کرد: اختلافات سیاسی در فرایند دموکراسی، مساله ای طبیعی است؛ اما اختلاف بر سر خدمت به شهروندان و سرِپا کردن اقتصاد و سازندگی و سرمایه گذاری و پشتیبانی از مبارزانمان در جبهه ها جایز نیست.

العبادی تاکید کرد: یک سالِ پیش، تروریست ها، به بغداد، خمپاره شلیک می کردند و حومه بغداد را تهدید می کردند، اما اکنون امنیتِ نظامی پایتخت به صورت 100 درصدی، تامین شده است.

وی با تاکید بر این که عقب نشینی در مجال جنگ امکان پذیر نیست، تصریح کرد: در اختصاص اعتبارات مالی، جنگ در اولویت است.

گفتنی است که دولت عراق، برای بیرون راندنِ گروهِ تروریستی داعش از این کشور و آزادسازی مناطقِ اشغال شده، تمام امکانات خود را بسیج کرده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است