منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۸
شناسه خبر: 253818
گروه :خبر
1407561322

مسئول کانون فرهنگی کریم آل طه روستای رضا علیچی میناب کتابخانه این کانون را فاقد کتب فرهنگی جدید دانست و گفت: در جهت ترغیب کتابخوان با تجهیز کتابخانه ها به محصولات فرهنگی جدید اقدام شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حبیب الله حقانی با اشاره به قدیمی بودن بیش از 1500 جلد از کتب فرهنگی در مرکز کانون فرهنگی آل طه در روستای رضا علیچی میناب در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب گفت: حیات و پویایی کتابخانه ها در گرو تجهیز به کتب فرهنگی جدید در جهت جذب جوانان به مطالعه و نهادینه شدن فرهنگ کتاب و کتاب خوانی است .

مسئول کانون فرهنگی کریم آل طه روستای رضا علیچی میناب افزود: این کتابخانه با توجه به دارا بودن بیش از 1500 جلد کتاب و مراجعه کننده زیاد  برای خواننده تکراری شده و نیازمند توجه بیشتر مسئولین برای اختصاص کتب فرهنگی جدید می باشد.

حقانی فراهم کردن امکانات و فرصت‌های مطالعاتی برای کودکان و نوجوانان علاوه بر کوشش و تلاش خود آنان نیاز به تلاش‌ها و برنامه‌ریزی و مشارکت حساب شده مربیان جهت تشویق و ترغیب آنها به کتابخوانی عنوان کرد.

وی تجهیز کتابخانه ها به کتب فرهنگی جدید را زمینه برای رشد و نهادینه کردن فرهنگ مطالعه در این شهرستان عنوان کرد و گفت:  حیات و پویایی کتابخانه زمینه گسترش فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی در جامعه برای شیفتگان علم و خوانندگان موثر می باشد.

حقانی در پایان ضمن تاکید بر افزایش و رونق کتابخانه ها به تجهیزات فرهنگی برای جذب مخاطبان اظهار کرد: از آنجایی که کتاب و کتابخوانی باید در جامعه از رشد و بالندگی برخوردار باشد همکاری ویژه مسئولین در توجه بیشتر به این امر احساس می شود.

انتهای پیام/ز

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است سواحل نیازمند سیاستگذاری صحیح مدیران/مشکلات معیشتی مردم در سواحل بیانگرهدر رفت ثروت ملی است