منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۲
شناسه خبر: 334233
گروه :خبر
متولی

مسئله شکایت از آقای متولی هرچه سریعتر در حداقل ترین زمان ممکن حکم صادره نسبت به ایشان ملغی شود.مصلحت فضای دانشگاه این است که همچین مسائلی در خود دانشگاه حل شود.درصورت ملغی نکردن ،این انجمن مراتب ملغی کردن حکم ایشان را از مجاری قانونی خارج از دانشگاه پیگیری خواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس؛ دانشجویان انقلابی دانشگاه هرمزگان با انجام حرکت انقلابی مانع حضور محمدرضا خاتمی از جمله  فتنه گران حوادث پس از انتخابات سال۸۸ شدند اما ماجرا به همین جا خاتمه پیدا نکرد بلکه در خردادماه سال جاری حکم شورای بدوی مبنی بر محرومیت “سیدمحمد متولی” دانشجوی انقلابی این دانشگاه در رسانه ها منتشر شد.

پس ازانتشار در رسانه ها،  تشکل های انقلابی استان هرمزگان در خصوص صدور حکم ناعادلانه علیه سید محمد متولی مراتب اعتراض خود را خطاب به مسئولان  دانشگاه نشان دادند اما گویا مسئولان دانشگاه هرمزگان نه تنها از رفتار خود کوتاه نیامده آمده اند بلکه همچنان در خصوص اجرای حکم اصرار ویژه ای دارند به گونه ای که اخیرا با واکنش یکی دیگر از تکشکل های انفلابی استان مواجه شده ایم.

بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه هرمزگان نسبت به رای صادره نسبت به “سید محمد متولی” به شرح ذیل می باشد:

من به شما عرض کنم، چند سالی که بگذرد،آن وقت قلم های بسته شده ی آگاهان بین المللی روان خواهد شد، باز خواهد شد،خواهند نوشت ،ممکن است من آن روز نباشم ،اما شماها هستید.خواهید شنید ،خواهید خواند که چه توطئه بزرگی پشت فتنه سال 88 بود.

مقام معظم رهبری 12 آبان 89

تاکنون می اندیشیدیم که حضور  فرهیختگان و چهره های مختلف علمی ،سیاسی ،فرهنگی در استان و دانشگاه به پیشرفت آن موجب خواهد شد.این در حالیست که دانشگاه هرمزگان به دلیل دوری از مرکز همواره از حضور چنین شخصیت هایی محروم بوده است.

اما متاسفانه با تغییراتی که در سطح مدیریتی وزارت علوم و دانشگاه های کشور در طول این 3 سال  رخ داد فضای دانشگاه ها  برای حضور افرادی که در برهه های زمانی مختلف این انقلاب پرشکوه اسلامی  که علیه آن توطئه های مختلف چیده بودند باز شد. جای نگرانی این جاست که چنین  اقداماتی از سوی تشکل هایی به ظاهر اسلامی  صورت گرفت  که مانند  قارچ در این 3 سال  پرورش یافتند وشروع به فعالیت کردند .

در پی اقدام انقلابی دانشجویان دانشگاه هرمزگان برای لغو برنامه سخنرانی  محمد رضا خاتمی از اشخاصی که در برهه های مختلف  نظام انقلاب اسلامی فتنه انگیزی های متعددی داشته است اقدامی از سوی مسئولان دانشگاه صورت گرفت و آن شکایت شخصی رئیس دانشگاه از دانشجوی انقلابی و بنا به گفته رسانه های معاند عضو باند خامنه ای ،سید محمد متولی بود.
شکایتی که باعث محروم شدن این شخص از تمام امکانات رفاهی در ادامه تحصیلش شد. چنین اقدامی از سوی مسئولان دانشگاه مصداق بارزی  در زمین دشمن بازی کردن محسوب می شود ،چراکه بیرون راندن این اشخاص از این  فعالیت ها  برابر است با  اجازه حضور فتنه گران در فضای دانشگاه.

سکوت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه هرمزگان بزرگترین تشکل دانشجویی استان نسبت به اقدام رئیس دانشگاه در شکایت از آقای متولی تا به این لحظه بنا به این دلیل بود که فضای متشنجی که در دوسال مدیریت ایشان بر دانشگاه به وجود آمده ،هر گونه اقدامی در مخالفت با این شکایت در ایام امتحانات ،قطعا آسیب جدی به بعد علمی و سطح کیفیت آموزشی دانشجویان و دانشگاه وارد می ساخت.اما این سکوت انتظاری در اعضای این تشکل به وجود آورد که دکتر شیخی با شناخت این فضا ،درشکایت خود از آقای متولی صرف نظر کندو حکم ایشان را ملغی کند.متاسفانه ایشان علاوه براینکه هیچ اقدامی را در دستور کار خود قرار ندادندبلکه همچنان پافشاری خود را بر این قضیه نشان دادند.به راستی آیا همچین عملکردی در راستای سیاست زدگی فضای دانشگاه نیست که متعاقبا بعد علمی دانشگاه را تحت تاثیر قرار می دهد.

بنابراین انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه هرمزگان از مسئولین دانشگاه  علی الخصوص رئیس دانشگاه  خواستار:

1-تمامی افراد شرکت کننده در تحصن هیچ تمایزی بین خودشان و اقای  سید محمد متولی نمی بینند بنابراین اگر قرار بر این باشد شخص خاصی از امکانات رفاهی محروم شود باید تمامی افراد متحصن  از این امکانات محروم شوند و این خواسته تمامی این دانشجویان هست. همه دانشجویان شرکت کننده سید محمد  متولی هستند.

2-در صورت عمل نکردن  به چنین اقدامی ،مسئله شکایت از آقای متولی هرچه سریعتر در حداقل ترین زمان ممکن حکم صادره نسبت به ایشان ملغی شود.مصلحت فضای دانشگاه این است که همچین مسائلی در خود دانشگاه حل شود.درصورت ملغی نکردن ،این انجمن مراتب ملغی کردن حکم ایشان را از مجاری قانونی خارج از دانشگاه پیگیری خواهد کرد.

3-مسئولان دانشگاهی محیط  دانشگاه را مامنی بدون خطر برای حضور فتنه گران نپندارند ،زیرا دانشجو خواب نیست و طبق فرمان ولی امر مسلمین تا پای جان بر سر آرمان های اسلامی هستند.

4-مسئولین این اشتباه راهبردی را مرتکب نشوند که محرومیت اقای محمد متولی از امکانات رفاهی ،دانشجویان دانشگاه هرمزگان را بر سر خواسته های فرهنگی ،صنفی ،اجتماعی ،سیاسی  و… مسکوت نگه می دارند .دانشجو بیدار است و بیدار می ماند.

5-در مقابل تخلف اشاره شده در حکم اقای محمد متولی ،تخلف های متعدد تشکل انجمن اسلامی دانشجویان در طول یکسال اخیر نادیده گرفته شده است که  سرمنشا اصلی آن تساهل و تسامح برخی مسئولین  و پشتیبانی همه جانبه برخی از اعضای هیئت رئیسه  از این اقدامات منافقانه است. بنابراین به دکتر شیخی پیشنهاد می دهیم که ترکیب هیئت رئیسه و مسئولین را تغییردهید.اگر خواهان  بازی نکردن در زمین دشمن هستید.

6-فضای سیاسی و افراد سیاسی دارای قدرت خارج از دانشگاه را که خواهان ایجاد فضای مورد نظرسیاسی  خود در درون دانشگاه هستند ،رابه دانشگاه نکشانید و تحت تاثیر مانور های سیاسی این افرادقرار نگیرید. فضای سیاسی سالهای دهه 70 را بار دیگر به خاطر بیاورید که سرانجام آن مسئولان چه شد.

7-امید است که این بیانیه آخرین بیانیه این تشکل در این رابطه باشد.

والسلام و من التبع الهدی

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی