منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۲۳
شناسه خبر: 184806
گروه :خبر
کارتون خواب های شهر بندرعباس_008
 

اختصاصی هرمز / گزارش تصویری :

حکایت تلخ شهر من از کارتون خواب هایش

در این گزارش تصویری با دوربین هرمز همراه شوید تا یکی از معضلاتی که چهره شهر را نازیبا کرده را مشاهده نمایید .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، کمی زودتر از روال هر روزه که از خانه بیرون بیایی با صحنه هایی مواجه خواهی شد که کمی تو را به فکر فرو می برد و البته دستانت را هم برای شکر به درگاه پروردگارت بالا می آوری تا شکرگذار نعمت سرپناهی باشی که نامش خانواده است .
از کارتون خواب ها برایت می نویسم . از کسانی که در سرما و گرما تنها داراییشان کارتون زیرپایشان است و اگر خوش شانس باشند ملحفه ای نازک رویشان .کارتون خواب های شهر من صرفا از قشر معتاد نیستند ، یکی کارگر است و دیگری مسافر و شاید هم در میانشان باشند پیرمردانی که با بی مهری فرزندان خود به ناچار رسم کارتون خوابی را برای خود برگزیده اند .
ابتدای این متن از تفکر برایت گفتم، آری با دیدن این کارتون خواب ها باید به این فکر کنی که در جامعه ای که پی آن دین است و ستون هایش اسلام ، چرا باید در انبوه این همه ساختمان های سر به فلک کشیده بعضی ها هم باشند که سقف بالای سرشان آسمان خدا باشد ؟! ای کاش مسئولین استانی با شناسایی مکان هایی که این افراد در آن سکنی گزیده اند با ساخت چهار دیواری های هر چند ساده یک بار دیگر خوابیدن زیر سقف را به کارتون خواب های شهر هدیه نمایند .

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است