منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۱۲
شناسه خبر: 367656
گروه :خبر
img_7602

علمای اهل سنت استان هرمزگان در واکنش به ادعاهای واهی کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس اظهار کردند:جمهوری اسلامی ایران پرچم دار دین مداری در دنیا است و حوادث منطقه نتیجه کارشکنی حکام عرب در دنیای اسلام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ علمای اهل سنت استان هرمزگان نسبت به ادعاهای واهی کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس و اتحادیه عرب علیه ایران مبنی بر سیاست‌های توسعه‌طلبانه ایران و بر هم زدن ثبات منطقه واکنش نشان دادند و تاکید کردند:جمهوری اسلامی ایران پرچم دار دین مداری در دنیا است و حکام خود فروخته عربی عامل ایجاد وحشت در بین مسلمانان هستند.

حوادث منطقه نتیجه کارشکنی حکام عرب در دنیای اسلام است

شیخ مسعود راهبر،دبیر شورای روحانیت بندرلنگه با اشاره به دودستگی های جهان اسلام و همراهی  حکومت های مزدور عربی با رژیم صهیونیستی اظهار کرد:حکام خود فروخته عربی با سرسپردگی به استکبار موجب تنش در دنیای اسلام شدند و درصدد ضربه به نظام چهموری اسلامی ایران می باشند.

وی حوادث منطقه  را نمونه ای از کارشکنی حکام عرب و عربستان دانست و تاکید کرد:حکام عربی ملعبه دست استکبار شده اند لذا باید در انتظار عواقب الهی اقدامات ضد دینی خود باشد چرا که مقابله با حق جویان عالم باعث تهییج احساسات مردم دنیا می شود.

راهبر با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در طول تاریخ  در برابر قدرت های استکبار جهانی ایستادگی کرده است، تصریح کرد:جمهوری اسلامی ایران پرچم دار دین مداری در دنیا است وحکومت های مزدور عربی درصدد ضربه به اتحاد و انسجام مسلمانان می باشند.

انقلاب اسلامی زنگ خطری برای منافع استکبار است

شیخ حسین بازماندگان، عضو شورای روحانیت اهل سنت بندرخمیر با بیان اینکه  کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس  با اتهام زنی به ایران به دنبال به انحراف کشاندن اذهان عمومی از چهره اسلامی ایران می باشند، گفت: اتحادیه عرب به سرکردگی استکبار جهانی درصدد با هدف پیشگیری از توسعه اسلام در حال ضربه زدن به مسلمانان می باشد در حالی که خود عالم تشویش و بر هم زدن ثبات منطقه می باشند.

وی با اشاره به حمایت های حکام عربی از گروههای تکفیری و داعش و خونریزی در کشورهایی همچون عراق، سوریه ،یمن تصریح کرد:انقلاب اسلامی زنگ خطری برای منافع استکبار است لذا دستگاه دیپلماسی باید با هوشیارانه در برابر اتهام زنی های اخیر ایستادگی کند.

بازماندگان افزود:حکام مستبد عربی در حالی ایران را عامل تشویش رد منطقه می دانند که خود  با تندروی و افراطی گری ضربه سختی را به پیکر اسلام وارد کرده اند و خون بسیاری از بیگاهانان  به نام اسلام ریخته شده است.

حکام خود فروخته عربی عامل ایجاد وحشت در بین مسلمانان هستند

شیخ  محمد صدیق بهجت، عضو شورای روحانیت شهرستان بندرلنگه با بیان اینکه بر هم خوردن ثبات منطقه و گسترش حوادث تروریستی برگی از جنایات تندروهای وابستگی به استکبار است،بیان کرد:دشمنان اسلام بالاخص رژیم صهیونیستی و رهبران بی لیلاقت برخی از کشورهای عربی خود عامل ایجاد وحشت در بین مسلمانان می باشند.

وی اظهار کرد: رهبران بذل برخی از کشورهای عربی که حفظ سلطنتشان در گروی حمایت های استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی است با اتهام زنی به ایران درصدد ضربه به جهان اسلام می باشند.

بهجت تصریح کرد: ادعای واهی کشورهای عربی آب ریختن به آسیاب دشمن است که این عمل مذبوحانه در دین اسلام جایی ندارد لذا جامعه اهل سنت هرمزگان به کشورهای خودفرخته عرب توصیه دارد دست از اعمال تفرقه افکنانه خود بر دارد چرا که در آینده نزدیک مکرشان به خودشان باز می گردد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
توقیف یک فروند شناور و کشف ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش ذلت گاهی از جانب مسئولین به مردم کشور تحمیل می شود/ دولت باید به فکر چرخاندن چرخ های اقتصاد باشد از هنجار شکنی دانشگاه با اجرای موسیقی زنده تا برخورد توهین آمیز با مسئول بسیج علوم پزشکی قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد رزمایش بیست هزار نفری مدافع حرم در هرمزگان برگزار می شود تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست تردد بیش از ۴۰۰هزار خودور سنگین در محور بندر شهید رجایی به بندرعباس ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست /انتهای لیبرالیسم آزادی اخلاقی و اجتماعی است/ مذاکرات،دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد سواحل مکران ما را به چهارگوشه جهان وصل می کند/ احداث بزرگترین موج شکن کشور در جاسک توسط ارتش درمان به موقع ایدزعامل مهم کنترل بیماری در جامعه است / وجود ۱۰۰ هزار فرد مبتلا به ویروس ایدز ناشناس در کشور