منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۵۸
شناسه خبر: 241816
گروه :خبر
87647_orig

نماینده ولی فقیه در سپاه هرمزگان با بیان اینکه تلاش دشمن برای نفوذ در جامعه اسلامی معطوف به حوزه فرهنگ است، افزود: تبادلات و تعاملات در دوره پسابرجام زمینه ای برای نفوذ در کشور ارزیابی می شود.

حجت السلام والمسلمین رستگار ، نماینده ولی فقیه در سپاه استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به پروژه نفوذ دشمن گفت: نفوذ با قدرت رابطه تنگاتنگی دارد و قدرت به معنای توانایی و تاثیر گذاری بر دیگران است لذا نفوذ شکل ظریف و نامرئی از قدرت است که از طریق تسخیر و تسلط دستگاه محاسباتی بر یک گروه، دولت و … اعمال می شود.

 

 

 

 

وی با بیان اینکه  تا نفوذی نباشد قدرت عینیت نمی یابد، اظهار کرد:  برای سرنگونی دولت ها باید از انها سلب مشروعیت شود و برای سلب مشروعیت نیز باید ارزشهای آنان را تغییر داد.

 

 

 

 

رستگار افزود:برای تغییر ارزش ها باید نفوذ کرد و از آنجا که تغییر ساختار نظام منوط به تغییر ذائقه مردم و فرهنگ مردم است،تلاش دشمن برای نفوذ در جامعه اسلامی که انقلابی فرهنگی دارد بیشتر معطوف به حوزه فرهنگ است.

 

 

 

 

 

وی با بیان اینکه ارتباطات اقتصادی و هر آنچه که به حوزه اقتصاد مربوط می شود در زمینه نفوذ نقش تسهیل کننده و زمینه ساز دارد، تصریح کرد: در دوره پسابرجام میزان تبادلات و تعاملات ما با جهان افزایش می یابد که این امر می تواند زمینه ای برای نفوذ در کشور ارزیابی شود.

 

 

 

 

 

نماینده  ولی فقیه در سپاه هرمزگان تاکید کرد: امریکایها به برجام و پسابرجام به مثابه ابزاری برای تغییر در ایران می نگرندو مقامات امریکایی و دلدادگان داخلی پس از اعلام برجام  از تغییر روش در قبال ایران و نه تغییر راهبرد سخن گفته اند و تصویب برجام  را برای شناسایی نقاط اسیب پذیر جمهوری اسلامی ایران می دانند.

 

 

 

 

رستگار با تاکید بر اینکه مسئولان نظام اسلامی بایستی روزنه های نفوذ اقتدار نظام اسلامی را حفظ کنند، خاطر نشان کرد:مسئولان نظام با مدیریت جهادی و کار امد برای کشور در پسابرجام تدبیری بیاندیشید و مانع از قرار گرفتن کشور در بیراهه شوند.

 

 

 

 

انتهای پیام/م

 

 

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور