منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۸:۴۴
شناسه خبر: 349554
گروه :خبر
naemabadi

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به اینکه آمریکا جمهوری اسلامی ایران را خطری بزرگ برای خود می داند و در پی ضربه زدن به کشور است،تاکید کرد:قدرت ایران در منطقه برگرفته از عشق مردم به رهبر انقلاب می باشد.

آیت الله نعیم آبادی، نماینده ولی فقیه استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به حوادث ترکیه و حمایت های آمریکا از فعالیت های ضد اسلامی عبدالله گولن گفت:سیاست ترکیه سیاست پیچیده ای است که خواهان امتیاز از همه کشورها در راستای تجدید حکومت عثمانی است

وی اظهار کرد:رویای پوچ پیوستن ترکیه به اروپا و احیای امپراطوری عثمانی از اشتباهات اردوغان و سران ترک بوده که به کودتا در این کشور ختم شد اما شرایط جهانی و موقعیت کشورهای منطقه جایی برای این اندیشه ندارد.

نعیم آبادی با بیان اینکه امریکا و کشور عربی منطقه در حوادث ترکیه مستقیما دست دارند،افزود: سران ترکیه اگر می خواهند آسیب نبینند باید در سیاست های خود تجدیدنظر کنند و دست از زیاده خواهی بردارند.

وی اشاره به قدرت ایران در منطقه تصریح کرد:ترکیه و هیچ کدام از کشورهای استعمار قدرت رویارویی با ایران را ندارند چرا که این قدرت برگرفته از عشق مردم به رهبر انقلاب است که در حال گسترش در کشورهایی همچون لبنان، یمن، عراق و سایر کشورهای اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه آمریکا امروز جمهوری اسلامی ایران را خطری بزرگ برای خود می داند و در پی ضربه زدن به کشور است،تاکید کرد: ما خیالمان از بازی های ترکیه جمع است چرا که مانند سایر کشورهای مستبد نیز درصدد دست اندازی به کشورمان بودند اما خودشان از میدان حذف شدند.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به شیطنت های آمریکا برای ضربه زدن به قدرت اسلامی بیان کرد:مرگ آمریکا نزدیک است لذا مسلمانان و مردم آزادی خواه باید منسجم تر و با اتحادی بیش از گذشته قدرت خود را در منطقه حفظ کنند.

وی با بیان اینکه منطق ایران مورد قبول دنیاست، خاطرنشان کرد:ماهیت آمریکا و سیاست خارجی آن جنگ بی پایان است و زندگی آمریکا با دزدی جهانی و سطه است که این منطق در جهان جایگاهی ندارد.

 

 

انتهای پیام/م

 

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است