منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۹
شناسه خبر: 326948
گروه :خبر
439448

– بر اساس خبری که به سایت نود رسیده است، حمید علیدوستی سرمربی تیم ملی نوجوانان فوتبال ایران از کارش برکنار شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ ظاهرا بین او حمید علیدوستی و کمیته جوانان و همچنین کمیته فنی تعاملی برقرار نشده است. فریدون معینی و مرتضی محصص وجود دستیاران ضعیف را عامل نتایج نه چندان امیدوار کننده تیم ملی نوجوانان دانسته اند. عملکرد فنی تیم ملی نوجوانان در دیدارهای دوستانه ای که در خارج از کشور داشته مورد قبول کمیته فنی و توسعه و کمیته جوانان نبوده و به همین دلیل علیدوستی را برکنار کرده اند.

در هر حال عملکرد تیم ملی نوجوانان در رقابتهای مقدماتی آسیا در تبریز خوب بود اما ظاهرا اختلاف ها پس از مسابقات تبریز شروع شده است. علیدوستی به کمبود امکانات و زیرساختها در فوتبال پایه فدراسیون فوتبال هم اعتراض هایی داشت که کمتر آنها را رسانه ای می کرد.

دستیاران علیدوستی در دوران حضورسید هادی آیت اللهی نایب رئیس اول سابق شیرازی فدراسیون فوتبال، منصوب شده بودند که حالا کمیته فنی و کمیته جوانان از آنها رضایت ندارند.

البته ظاهرا خود علیدوستی قبل از برکناری قصد استعفا داشته که به دلیل یک سفر خارجی، استعفا دادنش را به پس از بازگشت به ایران موکول کرده بود.

قرار است به جای علیدوستی عباس چمنیان رئیس سابق هیات فوتبال استان خراسان رضوی که از دوستان نزدیک علی کفاشیان نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال است سرمربی تیم ملی نوجوانان شود.

جمعه این هفته تیم ملی نوجوانان اردو دارد و چمنیان بازیکنان را تمرین خواهد داد. محمد رضا خطیب دستیار اول چمنیان انتخاب شده است.

دستیاران علیدوستی، امین راستی و کورش استخری بودند که از کار برکنار شده اند. این دو دستیار علیدوستی هم اهل شیراز بودند و با سفارش های ویژه آیت اللهی به دستیاری حمید علیدوستی رسیدند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است