منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۱
شناسه خبر: 285945
گروه :خبر
655013

پلیس ترکیه با دانشجویان دانشگاه “آناتولی” که پوسترهای ضد جنگ بر روی شیشه ها نصب کرده بودند، درگیر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، ظهر دیروز، درگیری بین پلیس و دانشجویان، در دانشکده ادبیات، دانشگاه “آناتولی”، در غذاخوری “یونس امره” در محوطه دانشگاه رخ داده است.

دانشجویان با نیروهای امنیتی ویژه که می خواستند پوسترهای ضد جنگی که توسط دانشجویان به شیشه های غذاخوری نصب شده بود را پایین بیاورند، بحث کردند. میان دانشجویانی که نمی خواستند پوسترها پایین آورده شوند و نیروهای امنیتی، درگیری رخ داد.  بعد از مدت کوتاهی، پلیس ضد شورش به غذاخوری آمد. پلیس با گاز اشک آور با دانشجویان  مقابله کرد. دانشجویان در هنگام  فرار به محوطه دانشکده به سوی پلیس صندلی  نمودند که  پلیس دوباره با گاز اشک آور مداخله نمود.

در طول درگیری، اسپری کردن گاز اشک آور، از فاصله  نزدیک به طرف دانشجویان، توسط دو افسر پلیس ضد شورش ، توجه حاضران را به خود جلب کرد. بعد از اتمام درگیری، 2 دانشجو توسط پلیس بازداشت شده و دانشجویان دیگر فرار کردند.

گفتنی است، نیروهای امنیتی ترکیه، با هرگونه اعتراض به جنگ، درگیری های موجود در جنوب شرق ترکیه و مداخله ترکیه در سوریه، مقابله می نماید.

پیش از این نیز، اردوغان از دانشگاهیانی که خواستار پایان یافتن جنگ و ادامه مذاکرات صلح شده بودند، شکایت کرده و آن ها را خائن نامیده بود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی