منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۹:۵۵
شناسه خبر: 178003
گروه :خبر
1629430

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه حاجی آباد گفت: عربستان اشتباه جبران ناپذیری در حمله به یمن کرده است که نشانه ضعف در دکترین سیاسی و نظامی است، و بدون شک در این باتلاق غرق خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، محمد میرزاده، جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه حاجی آباددر گفتگو با خبرنگار پیارم گفت: با نگاهی به وضعیت ژئوپولوتیک(جغرافیایی) کشور یمن به اهمیت استراتژیک آن پی خواهیم برد و خود گویای این مسئله است که چرا آل سعود سعی می کند بر این منطقه تسلت داشته باشد البته این اقدام آل سعود نشان می دهد که دیگر راه ها بر رویش بسته شده است و این آخرین شانس آن است.

میرزاده  افزود: در این حمله که می توان گفت حمله کاخ نشینان بر کوخ نشینان است آمریکا هدف همیشگی خودش یعنی نا امن کردن منطقه و اسرائیل انحراف اذهان عمومی از غزه به سمت یمن را دنبال می کند عربستان اشتباه جبران ناپذیری کرده است که نشانه ضعف در دکترین سیاسی و نظامی است و بدون شک در این باتلاق غرق خواهد شد و در یمن شکست سختی خواهد خورد.

وی ادامه داد: عربستان دچار سرخوردگی سیاسی شده است برای شکست و رخنه در جبهه مقاومت دست به هر اقدامی می زند هزینه های زیادی می پردازد این هم در ادامه همان برنامه است.

میرزاده اظهارکرد: اما واقعیت تلخ تر برای آل سعود این است که اگر نتواند منطقه را کنترل کند و تسلط یابد منطقه را از دست خواهد داد و مقاومت مردم یمن و گروه انصار الله پیروز نهایی این جنگ است.

ویبا بیان اینکه ال سعود تبلیغات سیاسی زیادی انجام داده است تا افکار عمومی را با خود همراه نماید خاطر نشان کرد:  این جنگ تبدیل به یک جنگ فرسایشی خواهد شد و کم کم متحدانش را از دست خواهد دادو تنها در این باتلاق غرق خواهد شد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است