منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۰
شناسه خبر: 197209
گروه :خبر
13940227000746_PhotoA

کاخ ریاست جمهوری یمن در شهر تعز و مناطق مجاور آن هدف ۴ حمله هوایی جنگنده‌های سعودی قرار گرفت. ارتش یمن نیز در واکنش به این تجاوزات، مواضع نظامی عربستان در نجران و جیزان را موشک‌باران کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، عربستان سعودی در ادامه تجاوزات خود به یمن، کاخ ریاست جمهوری این کشور در شهر تعز را بمباران کردند.

منابع یمنی خبر دادند که مناطق پیرامون کاخ ریاست جمهوری نیز هدف ۴ حمله هوایی جنگنده‌های عربستان قرار گرفتند.

جنگنده های عربستان همچنین به منطقه الکمب و مناطق شرقی شهر تعز در یمن حمله کردند.

از سوی دیگر، ارتش و کمیته‌های مردمی یمن وابسته به انصارالله در واکنش به استمرار تجاوزات عربستان، ده‌ها موشک به مواضع نظامی عربستان در نجران و جیزان شلیک کردند.

یگان دیدبانی ارتش یمن اعلام کرد که در حمله موشکی ارتش و کمیته های مردمی به پایگاه نظامی «خباش» در نجران یک سرهنگ و سه سرباز عربستانی کشته شدند.

در همین ارتباط، شبکه المسیره گزارش داد که پس از حمله خمپاره ای به یک پایگاه نظامی در صحرای الحتیره در جیزان، سربازان سعودی پا به فرار گذاشتند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است