منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۹:۱۹
شناسه خبر: 176723
گروه :خبر
index

مدیر مدرسه علوم دینی اهل‌سنت بندرلنگه گفت: آنچه در یمن اتفاق افتاده فتنه بزرگی است که در صورت ادامه یافتن ممکن است به زودی مهار نشود و دامنه آن گسترده‌تر شود.

شیخ محمدعلی امینی، مدیر مدرسه علوم دینی اهل‌سنت بندرلنگه در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به حملات آل‌سعود با همکاری برخی کشورهای منطقه علیه ملت یمن گفت: آنچه در یمن اتفاق افتاده فتنه بزرگی است که در صورت ادامه یافتن ممکن است به زودی مهار نشود و دامنه آن گسترده‌تر شود.

وی با ابراز تاسف از اینکه کشورهای اسلامی برای دستیابی به اهداف خود متوصل به زور شدند، اظهار کرد: کشورهای اسلامی و همپیمانانشان جای اینکه از همه گروه‌های درگیر در یمن دعوت به آشتی کنند و فتنه را از طریق مسالمت آمیز حل نمایند، خود متوصل به بدعه ناثواب زور می‌شوند.

روحانی برجسته اهل‌سنت بندرلنگه با تاکید بر نقش موثر علما و بزرگان اسلام در خاموشی فتنه در یمن گفت: علما و حکام اسلامی در این شرایط بحرانی باید متوجه این فتنه بزرگ باشند و هرچه زودتر به بمب باران‌ها خاتمه دهند.

وی با اشاره به دستور خداوند متعال در قرآن‌کریم مبنی بر صلح دادن مسلمانان با یکدیگر خاطرنشان کرد: خداوند می‌فرماید اگر دو گروه از مسلمانان درگیر بودند باید دیگر مسلمانان در جهت آشتی دادن بین آنها وارد میدان شوند.

 

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است