منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۸:۵۲
شناسه خبر: 176981
گروه :خبر
image210141

استاد حوزه علمیه بندرعباس با اینکه حمله عربستان به یمن یک حمله ای برای از بین بردن شیعیان نیست ، تاکید کرد: حمله به یمن در راستای برنامه های راهبردی استکبار جهانی است .

حجت الاسلام میرزایی،استاد حوزه علمیه بند رعباس در گفتگو با هرمز با اشاره به حمله نظامی عربستان به یمن گفت:بی بصیرتی و عدم آگاهی حکام کشورهای همسایه از اتحاد مسلمانان عامل اصلی مسائل و مشکلات منطقه است.

وی افزود: مصرف گرایی و وابستگی کشورها به غرب مشکلاتشان باعث می شود که درک درستی از اتحاد میان مسلمنان و جریانات سیاسی نداشته باشند که خود مشکلات بسیاری را بهمراه دارد.

میرزایی با بیان اینکه وابستگی به استکبار و نبود درک واقعی از اتحاد باعث می شود که گوش به فرمان استعمار صهیونیسم باشد، تصریح کرد: ادامه این روند تفرقه بزرگی ایجاد می کند که حاکمان کشورهای اسلامی باید هوشیار باشند و در دام استکبار و استعمار صهیونیست قرار نگیرند.
وی با اشاره به اینکه حمله عربستان به یمن یک حمله ای برای از بین بردن شیعیان نیست ، تاکید کرد: حمله به یمن در راستای برنامه های راهبردی استکبار جهانی است و  عربستان و امارت پیاده نظام های صهیونیسم هستند.

استاد حوزه علمیه بندرعباس با اشاره به رشد صهیونیسم در فلسطین،خاطر نشان کرد:علت اصلی حمله نظامی به یمن وابستگی به استکبار و استعمار صهیونیسم است و چراغ سبز آنها سبب شده  عربستان و قطر راحت تر  شیعیان یمن را قتل و عام کند.

 

انتهای پیام/م

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور