منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۸
شناسه خبر: 177416
گروه :خبر
13940120000318_PhotoA

سفارت آمریکا در قطر از حمله امروز یک نفر به گارد امنیتی این سفارتخانه و زخمی شدن یک مامور خبر داد.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، در حمله یک نفر به گارد امنیتی سفارت آمریکا در قطر، یک مامور زخمی شد.

سفارت آمریکا در قطر در بیانیه‌ای اعلام کرد: در 9 آوریل 2015 یک فرد به یک گارد امنیتی سفارت آمریکا حمله کرد. گارد سفارت جراحتهای سطحی برداشت و عامل حمله توسط مقامات قطری بازداشت شده است».

در این بیانیه بدون اشاره به ملیت این گارد امنیتی سفارت آمده است: « در حالی که تغییری در محیط امنیتی کلی در قطر ایجاد نشده، ما از این فرصت استفاده می‌کنیم تا به شهروندان آمریکایی راهنمایی امینتی خود را یادآوری کنیم».

در این بیانیه به شهروندان آمریکایی توصیه‌هایی درباره حفظ تدابیر امنیتی در زمان حضور در اماکن عمومی توصیه شده و از حضور در تجمعات بزرگ در قطر برحذر داشته و همچنین از آنان خواسته «حضور کم رنگی در اماکن عمومی» داشته باشند.

تاکنون درباره اینکه هدف و انگیزه این «فرد» در حمله به گارد امنیتی سفارت آمریکا در قطر چه بوده، خبری مخابره نشده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است