منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۴
شناسه خبر: 198951
گروه :خبر
گلباران - شهدای ایرباس_014

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در هرمزگان حمله ناو امریکایی به هواپیمای مسافری ایرباس ایرانی را سند محکمی بر جنایتکاری آمریکایی دانست که خود را مدافع حقوق بشر می داند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، سرخیری,مدیر کل حفظ آثار و نشرارزش های دفاع مقدس در هرمزگان در مراسم گرامیداشت سالروز حمله ناو امریکایی به هواپیمای مسافری ایرباس ایرانی گفت:شهادت ۶۶کودک شهید این حادثه سند محکمی بر جنایتکاری آمریکا است که خود را مدافع حقوق بشر می داند.

وی با بیان اینکه در زمان این حادثه ناو آمریکایی در آبهای ایران بوده و هواپیما از آسمان کشور خارج نشده بود,اظهار کرد:آمریکا که در جنگ تحمیلی از شکست ایران ناامید شده بود با حمله به هواپیمای مسافر بری ایران سعی داشت ایران را از مقاومت ناامید کند.

سرخیری با اشاره به اینکه قبح کودک کشی و نسل کشی در دنیا توسط آمریکا شکسته شده است،افزود: منشا حوادث امروز خاورمیانه امریکا است و سکوت مدعیان حقوق بشر را در برابر کشتار انسان های بی گناه نشان داد.

حادثه هواپیمای مسافربری نطقه عطف حرکت انقلاب است

بهروز اکرمی,معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان اظهار کرد:در قاموس جنگ ها توافقاتی وجود دارد که بر این اساس زنان,کودکان و غیر نظامیان باید از جنگ مصون باشند که این مسئله مورد قبول همه کشورها است.
وی با بیان اینکه در جنگ تحمیلی بدیهی ترین اصول انسانی زیر پا گذاشته شد,افزود:دشمنان ملت به قوانینی که خودشان به تصویب رسانده اند اعتنایی ندارند و اثبات می کند که امریکا قابل اعتماد نیست.
اکرمی تصریح کرد:ملت ایران باید با هوشیاری و حفظ وحدت ملی به مسیر حقیقی انقلاب ادامه دهد و از دستاوردهای کشور صیانت کند.

معا ن سیاسی امنیتی استاندار با تاکید بر اینکه نهادهای مردمی باید ندای مظلومیت کشور را به گوش جهانیان برسانند,خاطر نشان کرد:افکار عمومی دنیا باید به مظلومیت این ملت پی ببرند وبدانند که این ملت در مسیر حق قرار دارد و سالروز این حادثه نقطه عطفی برای حرکت رو به جلوی این ملت است.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی