منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۳
شناسه خبر: 217364
گروه :خبر
 

همگان منتظر اجرای قانون حمایت از آمران به معروف؛

حمله اوباش به فرمانده پایگاه بسیج آمر به معروف و ناهی از منکر

عامل امر به معروف و نهی از منکر، برادر بسیجی محمود سهراب زاده یکی ازفرمانده پایگاه های بسیج، بامداد امروز به دلیل درگیری با اراذل و اوباش به شدت از ناحیه سر و صورت آسیب دیده و حال او وخیم اعلام شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، بامداد امروز محمود سهراب زاده یکی از فرمانده پایگاه های بسیج شهرستان عنبرآباد که برای شرکت در دوره اموزشی بسیج به کرمان سفر کرده بود در خیابان میرزارضای کرمانی متوجه  حضور یک دستگاه موتور سیکلت می شود که ضمن فحاشی و ایجاد رعب و وحشت قصد حمله به افرادی را داشتند.

سهراب زاده با هدف به امر به معروف و حفظ حرمت شهروندى اقدام به تذکر لسانى کرد که می نماید که ناگهان راکبین موتور سیکلت با چاقو و سلاح سرد به وی حمله ور شدند و او را به شدت مجروح می نمایند.

اکنون این فرمانده پایگاه بسیج در بیمارستان بستری می باشد و حال وی وخیم گزارش شده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان