منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۳
شناسه خبر: 216694
گروه :خبر
13940610000289_PhotoA

دقایقی پیش بر اثر انفجار بمب در ناحیه «جمرود» از توابع منطقه «خیبر‌ایجنسی» 3 نفر از جمله یک نیروی امنیتی کشته و 56 نفر زخمی شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، بر اثر انفجار بمب در ناحیه «جمرود» از توابع منطقه «خیبر‌ایجنسی» 3 نفر از جمله یک نیروی امنیتی کشته و 56 نفر زخمی شدند.

نیروهای امدادی در حال انتقال زخمی‌های این حادثه به بیمارستان‌های شهر «پیشاور» و بیمارستان مرکزی ناحیه جمرود هستند.

پزشکان حال 6 نفر از زخمی‌ها این حادثه تروریستی را وخیم اعلام کردند این در حالی است که تعداد زخمی‌ها در حال افزایش می‌باشد.

به گزارش پلیس، علت انفجار در بازار جمرود یک عملیات انتحاری بوده و به احتمال زیاد عامل انتحاری نیروهای امنیتی را هدف قرار داده است.

نیروهای ارتش با محاصره ناحیه جمرود و مسدود کردن مسیرهای ارتباطی سعی دارد عاملان این جنایت را دستگیر کنند.

هنوز هیچ گروهی مسئولیت این عملیات تروریستی را به عهده نگرفته است.

منطقه خیبر‌ایجنسی از مناطق قبایلی نزدیک مرز افغانستان است که به سبب نزدیک بودن به منطقه درگیری ارتش با طالبان همیشه هدف عملیات‌های تروریستی قرار می‌گیرد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی