منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۷
شناسه خبر: 272763
گروه :خبر
زنان

زنان و دختران هرمزگانی به پویش مردمی حمایت از جبهه مقاومت اسلامی (مدافعان حرم) پیوستند و با بسته بندی خوشکبار و بافت دستکش و کلاه و اهدا به مدافعان حرم اهل بیت(ع) به این پویش مردمی لبیک گفتند.

به گزارش پایگاه خبری زنان استان هرمزگان  سوریاس ؛  از راه می‌رسند  با گلوله‌های کاموایی که در دست دارند و دستکش و کلاهی که تازه بافته‌اند. شال و کلاه‌های بافته شده را در سبدی می‌گذارند تا به موقع به دست جوانانی برسد که ‌بند پوتینشان را سفت بسته و جانشان را کف دست گرفته‌اند. جوانانی که این روزها با عنوان مدافعان حرم راهی سوریه جنگ زده می‌شوند.

با توجه به اطلاع رسانی  طرح پویش مردمی حمایت و پشتیبانی از جبهه مقاومت اسلامی (مدافعان حرم) زنان و دختران هرمزگانی به پویش مردمی حمایت از جبهه مقاومت اسلامی (مدافعان حرم)  پیوستند و با بسته بندی خوشکبار و بافت دستکش و کلاه و اهدا به مدافعان حرم اهل بیت(ع) به این پویش مردمی لبیک گفتند.

حمایت از رزمندگان مدافع حرم و جمع آوری کمک‌ها برای پشتیبانی از جبهه مقاومت در برابر تکفیر‌ها از برنامه‌های مهم پویش مردمی حمایت و پشتیبانی از جبهه مقاومت اسلامی در استان هرمزگان است.

اقشار مختلف مردمی، خانواده شهدا و بانوان استان هرمزگان نیز با حضور خود  در حسینیه عاشقان ثارالله و دیگر پایگاه های مردمی کمک‌ها و البسه گرم مثل دستکش، شال، کلاه  و خوشکبار ( خرما ، گردو ، پسته ، بادام ، انجیر و …)  را بسته بندی و برای پشتیبانی از رزمندگان مقاومت و مدافعان حرم اهل بیت‌ (ع)، ارسال می کنند و بانوان هرمزگانی نقش و حمایت خود را با بافتن البسه گرم ، در پشتیبانی از جبهه مقاومت و  مدافعان حرم ایفا می کنند.

گفتنی است، این کمک های انسان دوستانه برای حمایت از حرم حضرت زینب (س) وحرم حضرت رقیه (س) و اعلام وفاداری به این دو بانوی بزرگوار با نیت خالصانه توسط  پویش مردمی حمایت از جبهه مقاومت  بانوان  هرمزگانی جمع آوری شده است .

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی